Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-0°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
10.12.2019, 18:51 | czytano: 558

Zimowe szaleństwo w Szkole Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem (film i duża galeria)

arch. szkoły

Z lampionami, przy blasku pochodni najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem rozpoczęli 5 grudnia Poszukiwania Mikołaja przygotowane przez Joannę Pyrdoł i Monikę Regiec.

Dzieci były zachwycone, nikogo nie odstraszył 6 stopniowy, wszystkim dopisywały wesołe nastroje i z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali zadania przygotowane przez wolontariuszy. Na wszystkich, którzy zdobyli tajne hasło, czekały bilety do krainy Świętego Mikołaja przygotowanej przez Radę Rodziców…

W piątek 6 grudnia uczniowie z biletem w ręku spieszyli do szkoły, gdzie witały ich elfy Świętego Mikołaja, każdy i mały, i duży, od przedszkolaka do ósmoklasisty, otrzymał czerwoną czapeczkę

Już od pierwszej lekcji po szkole krążył Święty Mikołaj ze swoją wesołą ekipą, elfami, śnieżynkami, aniołami, a nawet diabełkiem… Mikołaj zapraszał grzeczne dzieci do swojej krainy, a że w naszej szkole są tylko grzeczne dzieci , wszyscy włączyliśmy się do zimowych szaleństw na stoku tuż za szkołą.

Przy dźwiękach świątecznej muzyki, zapachu pieczonych na ognisku jabłek, wszyscy: uczniowie, nauczyciele, Mikołaj i nawet jego renifer  zjeżdżali na ślizgach po zaśnieżonym wcześniej stoku. Radości nie było końca, dzieci z ogromnym żalem opuszczały szkolny dziedziniec, ale niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy.

Mikołaj wróci już za rok, a my czekamy z niecierpliwością, bo z tak pomysłową i zaangażowaną Radą Rodziców jaka jest w naszej szkole, na pewno będzie niesamowita zabawa. Dziękujemy.
Joanna Pyrdoł

galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij