Sobota, 04 kwiecień 2020, Imieniny: Izydora, Wacława, Platona
Jabłonka i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 29
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.03.2020, 15:50 | czytano: 1485

Półfinał XVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych z udziałem uczniów Goszczyńskiego

arch. szkoły

Szóstka uczniów z klas o profilu: matematyczno- informatycznym wystartowała w  XVII Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych.

Do półfinału mistrzostw  zakwalifikowali się:  Sylwia Bulanda (1c), Barbara Borkowska (1c), Łukasz Domalik (2c), Karol Dzielski (1c), Aleksandra Rak (1c), Jakub Ścisłowicz (1c).  Półfinał  mistrzostw odbędzie się  23 marca 2020r.

Uczniowie  pracują pod opieką mgr Krystyny Podkanowicz. Koszty startu uczniów w mistrzostwach opłaciło Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej, za co serdecznie dziękujemy.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij