Środa, 27 maj 2020, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Szczawnica i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
30.03.2020, 15:34 | czytano: 2220

Czworo Licealistów z Goszczyńskiego z tytułem: „Finalisty Olimpiady stopnia centralnego”

NOWY TARG. Uzyskany tytułu: „Finalisty Olimpiady stopnia centralnego” z poszczególnych olimpiad przedmiotowych przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego, to niewątpliwie zaszczyt ale i przysługujące im szczególne uprawnienia.

Paulina Pierwoła otrzymała tytuł: Finalistki 50.Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, natomiast: Mario Haas, Patryk Guziak oraz Natalia Guziak otrzymali zaszczytne tytuły: Finalistów 43. Olimpiady Języka Niemieckiego.

W związku z osiągnięciami w powyższych olimpiadach uczniowie otrzymali bezterminowe, szczególne uprawnienia przy rekrutacji do szkół wyższych oraz maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia na poziomie rozszerzonym egzaminu maturalnego.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
komentarze
Ktoś00:40, 11 kwietnia 2020
Gratulacje dla uczniów wysokiego wyniku i wiedzy w prestiżowym konkursie, ale mam pytanie, czy ci olimpijczycy nie mieli opiekunów merytorycznych? W każdym poprzednim artykule o osiągnięciach uczniów z tej i innych szkół są wymieniani nauczyciele przygotowujący. Czy to zwykłe przeoczenie i efekt stresu związanego z pandemią? Może należałoby uzupełnić tekst i dodać nazwiska opiekunów.
oskar5116:33, 30 marca 2020
Brawo Paulinko !!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij