Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.05.2020, 18:20 | czytano: 2294

Goszczyński słowem i śpiewem Świętemu Janowi Pawłowi II w 100 rocznicę urodzin

Papież przełomów, myśliciel i filozof, człowiek kultury i sztuki, poeta i aktor, miłośnik gór, człowiek pokoju i dialogu, niestrudzony pielgrzym, inspirator przemian na świecie, mistyk, człowiek wiary – tak można określić Jana Pawła II.

Słowa świętego Jana Pawła II: Zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia: człowiek ma uczynić z niego arcydzieło sztuki” – stały się inspiracją do przygotowania programu słowno-muzycznego z okazji 100. rocznicy urodzin Wielkiego Jubilata. W ten sposób cała społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu włącza się w obchody tego święta.

Zapraszamy na spotkanie z tym niezwykłym Polakiem poprzez wędrówkę szlakami „Tryptyku Rzymskiego”.


źródło: szkoła
najnowsze informacje
komentarze
szuser11:35, 28 maja 2020
Jakimi szlakami? Tej poezji jest poświęcone tylko 7 minut w 32 minutowej inscenizacji. Jest moda na górnolotne słowa i tytuły a wcale ich nie potrzeba.
Marta09:43, 25 maja 2020
Pięknie!!Wspaniały pomysł!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij