Czwartek, 13 sierpień 2020, Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Nowy Targ i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 56
Clouds
21°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 56
Clouds
25°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 56
Clouds
27°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 34
Clouds
25°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 56
Clouds
23°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 56
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
22.05.2020, 15:12 | czytano: 2008

Interaktywny Dzień Otwarty w Liceum Goszczyńskiego

NOWY Targ. "Drodzy Ósmoklasiści! Niestety nie możemy spotkać się z Wami podczas Dni Otwartych w Naszym Liceum, dlatego przygotowaliśmy dla Was "Interaktywny Dzień Otwarty" - przypomina Grono Pedagogiczne I LO.

Klikajcie, szukajcie i poznajcie nie tylko mury szkoły, ale także Społeczność Goszczyńskiego.

Zobacz tutaj - kliknij.

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
Odp do @ff07:50, 23 maja 2020
Uczniowie moze i sa zdolni, ale leniwi jak cholercia. Nic im się nie chce, kiedy trzeba zrobić coś dodatkowo. A potem narzekanie, że w goszczu nic sie nie dzieje. To nauczyciele maja za nich wszystko wymyślać? I o wszystko się prosić? Niby teraz taka to kreatywna młodzież, jakos tego po nich nie widac. Powinni sami rzucić pomysłem jak przyciągnąć kolegów, przecież rok dwa lata temu sami szukali odpowiedniej szkoły. Nie rozumiem tego czepiania sie o wszystko w komentarzach, ludzie dajcie cos od siebie, wtedy nasz NT bedzie duzo piekniejszy.
ff21:44, 22 maja 2020
Co to za wykonanie? Szkoła z takim prestiżem, a korzysta z jakichś generatorów syfu do niczego nie podobnego. Macie tylu zdolnych uczniów, na pewno poła z nich zrobiłaby dużo lepszy interaktywny przewodnik.
Gościu15:38, 22 maja 2020
Super pomysł i wykonanie, jestem pod wrażeniem.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij