Niedziela, 12 lipiec 2020, Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki
Nowy Targ i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 50
Clouds
15°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 50
Clouds
17°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 50
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 72
Clouds
16°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 50
Clouds
14°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.05.2020, 09:31 | czytano: 879

Złote odznaki nowotarskiego "Rolnika"

arch. szkoły

NOWY TARG. "Do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu właśnie dotarły, zamówione wcześniej złote odznaki z logo szkoły" - informuje placówka.

Jeżeli komuś brakuje motywacji do nauki to przypominamy, że w ZSCKR Nowy Targ warto się uczyć choćby po to, aby na piersi zawisło szczere złoto.

"Drodzy uczniowie, jeżeli lubicie otaczać się blaskiem tego szlachetnego kruszcu to logo szkoły ze złota będzie dla WAS idealną nagrodą. Będzie to cenna pamiątka na lata, która będzie mieć również wartość historyczną. Złote odznaki z logo szkoły to specjalna i prestiżowa nagroda dla absolwentów szkoły, którą funduje Rada Rodziców.

Zgodnie ze Statutem Szkoły złotą odznaką uhonorowany zostaje najlepszy absolwent ze wszystkich typów szkół, który spełnia następujące kryteria: średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły min. 5.0, wzorowe zachowanie oraz osiągnięcia szkolne. Złotą odznakę otrzymuje również absolwent, który uzyskał najwyższą frekwencję w ciągu całego cyklu nauczania (co najmniej 95%) i co najmniej ,,bardzo dobrą” ocenę z zachowania.

Aby tradycji stało się zadość w czerwcu najlepszym absolwentom roku szkolnego 2019/2020 zostaną wręczone złote odznaki z logo szkoły. Wyjątkowa atmosfera plus złota odznaka - czy jest na Podhalu druga szkoła taka?"

źródło: ZSCKR Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
stary weciok10:55, 29 maja 2020
Na odznace jest symbol medycyny - w tym wypadku medycyny weterynaryjnej - Kiedyś mówiło się WET -teraz Rolnik.
Jeden bez drugiego nie może funkcjonować ale w przestrzeni publicznej nadal WET to historia i renoma a ,, rolnik w polu orze....''
absolwentka10:09, 29 maja 2020
to najlepsza szkoła na Podhalu! Pozdrawiam absolwentka rolnika :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij