Środa, 28 październik 2020, Imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy
Nowy Targ i okolice
Clear
14°
Wiatr: 19.296 km/h Wilgotność: 2
Clear
13°
Wiatr: 19.296 km/h Wilgotność: 2
Clear
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Clear
15°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 75
Clouds
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Clear
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.09.2020, 18:01 | czytano: 689

Innowacyjne warsztaty w zakresie bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym z udziałem uczniów ZSCKR

arch. szkoły

Młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu udała się na szkolenie wyjazdowe do partnerskiej szkoły w Hańczowej. Zajęcia to kolejny etap realizacji projektu „WIEDZA TO NASZA SIŁA” w ramach akcji Pomoc To Moc.

Uczniowie z klasy III technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu udali się do Hańczowej i wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez panią Irenę Królewską. Wykładowca z zaangażowaniem przekazała młodzieży naszej szkoły praktyczne informacje na temat bezpiecznej obsługi maszyn i urządzeń w gospodarstwie rolnym.
W myśl powiedzenia ”ćwiczenia czynią mistrza” młodzież z entuzjazmem doskonaliła swoje praktyczne umiejętności z zakresu obsługi maszyn rolniczych.

W czasie szkolenia uczniowie spotkali się również z doradcą zawodowym, panią Justyną Bąbol, która w praktyczny sposób pokazała jak wejść na rynek pracy oraz na co zwrócić szczególną uwagę w zakresie BHP wybierając miejsca realizacji praktyk zawodowych.

źródło: ZSCKR Nowy Targ
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij