Środa, 27 styczeń 2021, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
-5°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-7°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-3°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-0°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 70
Clouds
-4°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 85
Snow
-10°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.11.2020, 12:59 | czytano: 1568

Stypendystki Prezesa Rady Ministrów w ZSCKR Nowy Targ

arch. szkoły

NOWY TARG. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia im. Augustyna Suskiego, dyrektor mgr inż. Łukasz Fudala oraz pani dyrektor mgr Anna Jachymiak wręczyli dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Nagroda ta przyznawana jest uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując najwyższą średnią ocen w szkole oraz wykazali się szczególnymi uzdolnieniami.

W ubiegłym roku szkolnym najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskały dwie uczennice: Teresa Urbańczyk z klasy II technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii oraz Małgorzata Zagata z klasy IV A technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Dziewczęta wyróżniały się wybitnymi osiągnięciami w nauce, nieprzeciętnymi umiejętnościami w swoim zawodzie oraz zaangażowaniem w życie szkoły. Ponadto, aktywnie uczestniczyły w licznych konkursach i zawodach organizowanych w roku szkolnym 2019/2020.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
komentarze
Szelma19:07, 1 grudnia 2020
Czy stypendium od Premiera, to takie poważne, że starczy na start na studia dla Małgosi , a na podręczniki dla Tereski? Gratulacje Dziewczyny !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij