Czwartek, 29 lipiec 2021, Imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
23°
Wiatr: 3.744 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
20°
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
25°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
20°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
26°
Wiatr: 1.224 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
24°
Wiatr: 3.564 km/h Wilgotność: 77 %
22.06.2021, 20:31 | czytano: 1106

I - miejsce w kategorii Szkół Specjalnych dla ZPSWO w Nowym Targu (zdjęcia)

arch. szkoły

Uczniowie ZPSWO będący uczestnikami projektu Edukacyjnej Sieci Antysmogowej wzięli udział w konkursie pod nazwą „ESA dla OSE”(Edukacyjna Sieć Antysmogowa dla Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej).

Zadaniem uczestników było przygotowanie pomysłowej i kreatywnej pracy skupiającej się na przedstawieniu problemu związanego z zanieczyszczeniem powietrza oraz przeciwdziałania powstania smogu.

W związku z pandemią konkurs odbył się online. Według organizatorów konkursu zostało zgłoszonych 533 prac z różnych szkół w Polsce. Jest nam zaszczyt ogłosić, że zwycięstwo w kategorii szkół specjalnych przypadło właśnie naszej placówce, a dokładnie uczniowi z klasy VI L. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie wykonali wspaniałe prace.

Wszystkim gratulujemy pomysłowości.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij