Niedziela, 05 lutego 2023, Imieniny: Agaty, Adelajdy, Justyniana
Rabka Zdrój
Snow
-8°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-9°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 92 %
Snow
-8°
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 89 %
Snow
-7°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-5°
Wiatr: 10.476 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-9°
Wiatr: 8.1 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
48%
Nowy Targ
8%
Zakopane
14%
Rabka-Zdrój
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4

"Solidarność" popiera Leszka Dorulę: "Tylko zmiana ekipy zarządzającej Miastem daje nadzieję i szansę na przerwanie złego biegu spraw"

26.11.2014 23:07 / czytano: 593 / powrót

ZAKOPANE. Otrzymaliśmy stanowisko Przewodniczących Komisji Zakładowych NSZZ „Solidarność” przy oddziale nr 6 w Zakopanem w sprawie udzielenia poparcia kandydatowi na burmistrza Leszkowi Doruli. Tekst - poniżej.

Stanowisko Przewodniczących Komisji Zakładowych NSZZ „Solidarność” przy oddziale nr 6 w Zakopanem w sprawie udzielenia poparcia panu Leszkowi Doruli podjęte na zebraniu w dniu 25 listopada 2014 r

Szanowni Państwo, w pierwszej turze wyborów samorządowych 16 listopada wyborcy zdecydowali, że kontrkandydatem pana Janusza Majchra będzie pan Leszek Dorula.

Na zebraniu dokonaliśmy oceny mijającej kadencji. Dostrzegamy, że Zakopane przegrywa konkurencję z sąsiednimi gminami i ośrodkami turystycznymi za granicą. Z niepokojem obserwujemy wzrost bezrobocia, i nadmierne zadłużenie budżetu Miasta oraz brak perspektyw dla młodych zakopiańczyków.

Natomiast prywata i trwonienie środków publicznych budzi nasz sprzeciw. Umożliwienie przejęcia przez obcy kapitał Polskich Kolei Linowych dzięki wykorzystaniu autorytetu samorządów i umożliwienie im nabycia polskiej ziemi w granicach Tatrzańskiego Parku Narodowego - pokazało, w jakim kierunku zmierzają przekształcenia własnościowe i polityka gospodarcza burmistrza Janusza Majchra.

Mając powyższe na uwadze my Przewodniczący Komisji Zakładowych NSZZ „Solidarność” uważamy, że tylko zmiana ekipy zarządzającej Miastem daje nadzieję i szansę na przerwanie złego biegu spraw. Dlatego zdecydowaliśmy
o udzieleniu poparcia kandydatowi na burmistrza Miasta Zakopanego panu Leszkowi Doruli. Apelujemy do ludzi pracy o udział w drugiej turze wyborów i poparcie Leszka Doruli - kandydata, który w naszym przekonaniu wykaże większą dbałość o tworzenie stanowisk pracy w naszym mieście.

Kierownik oddziału Nr 6 Zarządu Regionu Małopolska NSZZ „Solidarność” Jan Sułkowski
Zakopane, 25 listopada 2014"

zobacz także

komentarze

14:16, 27 listopada 2014baciok@
I to mają być związki apolityczne.

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę

kliknij i zobacz sylwetki kandydatów

 • Wojciech Sołtys Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Michał Janasik Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Maria Teresa Ulman Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Filip Rzepecki Kandyduję do:
  Rada Miasta Nowy Targ
 • Maciej Jachymiak Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Jan Jarząbek Kandyduję do:
  Rada Gminy Szaflary
 • Michał Glonek Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Wojciech Groń Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas