Środa, 01 lutego 2023, Imieniny: Brygidy, Ignacego, Renaty
Czarny Dunajec
Snow
-0°
Wiatr: 16.704 km/h Wilgotność: 86 %
Snow
-0°
Wiatr: 17.352 km/h Wilgotność: 95 %
Snow
Wiatr: 17.676 km/h Wilgotność: 86 %
Snow
Wiatr: 18.756 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 15.732 km/h Wilgotność: 85 %
Snow
-0°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
30%
Nowy Targ
8%
Zakopane
26%
Rabka-Zdrój
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4

Komitet Jolanty Bakalarz: "Chcemy zmian. Nie osiągnie się tego bez zmian personalnych"

28.11.2014 11:02 / czytano: 3074 / powrót

NOWY TARG. Komitet Wyborczy Wyborców na Rzecz Lepszej Przyszłości, którego kandydatką na burmistrza była Jolanta Bakalarz przesłał nam swoje oświadczenie.

"Drodzy Mieszkańcy Nowego Targu

Dziękujemy za to, że byliście z nami 16 listopada. Każdy Wasz głos jest dla nas ważny, ponieważ świadczy o zaufaniu i poparciu jakimi nas obdarzyliście. Jesteśmy najmłodszym ugrupowaniem na scenie nowotarskiej. Mamy różne przekonania i orientacje polityczne, ale łączy nas jedno: miłość do Nowego Targu oraz potrzeba aktywności na rzecz miasta. Nie jesteśmy za realizacją partyjnych interesów.

W trakcie kampanii nikogo nie krytykowaliśmy, agresja polityczna jest nam obca. Otwieramy się na współpracę, bo wiemy, że w naszym mieście może być lepiej niż dotychczas. Chcemy aby styl sprawowania władzy to nie były kłótnie i podziały /jak to miało miejsce do tej pory/ lecz dyskusje i argumentacje. Uważamy, że należy zmienić sposób postrzegania urzędu. Chcemy zmian. Nie osiągnie się tego bez zmian personalnych.

Drodzy Mieszkańcy korzystajmy w pełni z przywilejów jakie daje nam demokracja. Aktywnie przystąpmy do drugiej tury wyborów. Wybierzmy Burmistrza, który będzie nas godnie reprezentować, który otworzy nowy rozdział w dziejach Nowego Targu. Pozwólmy, aby nowoczesność, przedsiębiorczość i ekologia wkroczyły w granice naszego, pełnego perspektyw miasta. Czas na zmiany, które w pełni popieramy, bez których niemożliwa jest lepsza przyszłość.

Chociaż kampania wyborcza się zakończyła, dla nas praca dopiero się zaczyna. Nowy Targ nas potrzebuje, a my wiemy co trzeba w nim zmienić, żeby wszystkim żyło się lepiej. Dlatego Komitet Wyborczy Wyborców na Rzecz Lepszej Przyszłości zostanie przekształcony w Stowarzyszenie, które będzie działać dla nowotarżan. Idziemy do przodu a Was zapraszamy do wspólnej drogi.

Jolanta Bakalarz z członkami KWW na Rzecz Lepszej Przyszłości."

---
s/

zobacz także

komentarze

23:20, 30 listopada 2014Kokoszków 56
Szanowni mieszkańcy "blokowisk" Was nie było Nowy Targ istniał, nikt nie odtworzy NZPS w którym dziadkowie i rodzice robili "karięrę"
Marek Fr. zrobił (dobrego) dla N.Targu więcej niż PRL.

23:20, 30 listopada 2014bongo
Pic na wodę i totalne zero.. Rozprawka z gimnazjum na temat zabawa w politykę...Watycha dla obywateli!!

23:06, 28 listopada 2014Grzegorz zmieni Marka
Chcemy zmian.
Nie osiągnie się tego bez zmian personalnych

22:59, 28 listopada 2014Ipi
A to się abw mylisz,zapraszam przyjdz, sprawdz i głosuj tylko na Marka.Pozdro.

22:45, 28 listopada 2014m_X
realistka,Fryźlewicz Ponad Podziałami...tak tak...i jeszcze powiedzcie że jesteście gotowi na 22 lata rządów Marka"nic nie wiem" F.

22:32, 28 listopada 2014sos
Pani Jolu nawet banery pani udostepnila dla pana Fryzlewicza i oto wlasnie chodzi cichutko i spokojnie popierac pana Fyzlewicza moje gratulacje. Ja ide z rodzina oddac glos na GRZEGORZA WATYCHE

22:29, 28 listopada 2014ObPodhale
Nie dla Watychy!
Czyli nie głosujemy na Watyche bo on tylko krytykuje i narzeka.

A to narzekać i krytykować już nie można?

Poparcie dla nurtu: "Hu...o ale stabilnie" - tu sie nic nie krytykuje.

21:15, 28 listopada 2014realistka
Fryźlewicz i tylko Fryźlewicz może zamieszać w planach Watychy i Jego otoczenia politycznego.
Watycha zapewni lepszą przyszłość naszym dzieciom, nauczycielom, miastu !!!???!!!!!
Bzdura, nie dajmy się zwieść pokusie pięknych słówek w obietnicach i marzeniach jakie snuje nam wizja powyborcza G.Watychy.

GŁOSUJMY NA M.FRYŹLEWICZA

21:13, 28 listopada 2014Fryźlewicz Ponad Podziałami
@ABW
Nikt z urzędników nie pisze z miejskich laptopów ani komputerów bo nie mogą - sąsiad mi mówił. Fryźlewicz nie zmusza ludzi do pisania komentarzy bo nie musi.

18:09, 28 listopada 2014ABW
do
Piotr
Raj
Lizus
czy wiesz że twój laptop z IP jest własnością Miasta jesteś opłacany z budżetu czyli Nas obywateli
kto ci dał prawo za nasze pieniądze nazywać nas zdrajcami stanu
zapraszamy w poniedziałek rano do Sądu

17:36, 28 listopada 2014wyjdę w bikini na środek rynku...
...jeśli mi odpowiecie merytorycznie kto, którego kandydata popiera: która partia, czyj biznes, którzy lokalni biznesmeni...

16:20, 28 listopada 2014dyzia
Zdrajcy - jak mogliście nie poprzeć Watychy !!!!!!

16:12, 28 listopada 2014PRL
do KWW powiedz mi gdzie pisze, że jesteście za Watychą????
wstyd mi za Wasz komitet zdrajcy stanu, no ale patrząc na Was czego się można było spodziewać

16:02, 28 listopada 2014PRL
do KWW powiedz mi gdzie pisze, że jesteście za Watychą????
wstyd mi za Wasz komitet zdrajcy stanu, no ale patrząc na Was czego się można było spodziewać

15:59, 28 listopada 2014mędrek
Z tego co przeczytałem to jest chyba oczywiste że pani Bakalarz popiera Watychę i kropka. Tekst raczej dla ynteligentnych....

15:55, 28 listopada 2014Nowotarżanie ODWAGI!!! Dla NASZYCH DZIECI!!!
Dzięki takim ludziom pod nickami typu GRA to miasto w stagnacji tkwi od 18 lat... Nowotarżanie ODWAGI!!! Wybierzmy nowego burmistrza dla naszego młodego pokolenia, które będzie miało szanse dorastać w nowoczesnym, rozwiniętym mieście na miarę EUROPY!!! Rozwój jest możliwy tylko dzięki zmianom, nie da się tego rozwoju i nigdy się nie dało osiągnąć z FRYŹLEWICZEM!!! Dlaczego pozwalacie, by ludzie typu Hodorowicz mydlili Wam oczy, człowiek, który doskonale wie, dlaczego popiera Fryźlewicza...Chcę, żeby moje dzieci wychowywały się pod opieką doskonałych i docenianych nauczycieli,i to gwarantuje TYLKO G.WATYCHA. Sam mając piątke dzieci doskonale to rozumie!!! Wreszcie nauczyciele będą mieć szansa na godziwą pracę i płace!!!
ODWAGI!!!

15:48, 28 listopada 2014zniesmaczony autor
Mówienie że popieracie Watychę jest śmieszne, prawda jest taka że jesteście tak jak mówili wypuszczeni po to, żeby rozbić głosy, całe miasto huczało o tym, przed wyborami, jesteście Liszką tak naprawdę przykrytym maską kobiety, wyborcy Wam tego nie zapomną, za 4 lata możecie wypasać barany ze swoim liderem markiem. Szkoda tylko że 600 osób dało się nabrać na wasze gierki bo 2 tury by nie było

15:43, 28 listopada 2014ceper
KWW p. Jolanty Bakalarz to zestaw niezbyt ciekawych "osobowości". U większości członków komitetu aspiracje przewyższają możliwości (także intelektualne!). Niektórych męczy praca, inni nie "ubrudzili" się pracą od czasu zdania matury i udają przedsiębiorców (a ich długi spłaca rodzina!). W takiej sytuacji byłoby więc dobrze dostać się do jakiegoś "koryta". Na szczęście wyborcy poznali się na intencjach tej grupy...

15:01, 28 listopada 2014pozytywka
Mareczkowi strzeli(ła) gola
Z Sanepidu Pani Jola
Bo to Pani jest z "jajami"
LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ chyba da mi
USTAWIONE STARE ZGREDY
NIE DOSTANĄ ZNOWU SCHEDY

14:50, 28 listopada 2014fanfan Tulipan
Fryźlewicz na debacie próbował ciągle atakować Watychę- dno! Grzegorz Watycha na burmistrza!!!

14:47, 28 listopada 2014Jarek
Glosujmy na Watyche

14:19, 28 listopada 2014Jeżeli...
...Watycha wygra, w okręgu nr... (Caritas) będzie dogrywka na fotel radnego z tego okręgu. Na listach jest m.in. doświadczony w pracy samorządowej Jan Gabor z ekipy Pani Bakalarz, ale jest i Marek Batkiewicz, który raz był w opozycji do burmistrza, a w tej samej kadencji przeszedł do "niepisanej" koalicji. Uniwersalny kandydat.

13:29, 28 listopada 2014Mieczysław
Mówienie ze Fryźlewicz to zmiana jest propaganda jego ekipy. 18 lat. Jako wyborca P. Baklarz oddam glos na Watyche.

13:28, 28 listopada 2014na Rzecz Lepszej Przyszłości
Popieramy Watychę !

13:22, 28 listopada 2014za watychą
ładnie napisane ale wynika z tego że chyba raczej niech zostanie stary burmistrz i tylko jakieś kosmetyczne zmiany .Trzeba było konkretnie , a to trochę mydlenie oczu.

13:19, 28 listopada 2014Gra
Nie ma dobrego kandydata tak wiec ja osobiście zostaje przy "starym".Nie zamierzam głosować na marionetki wychodowane przez lokalnych przedsiębiorców.Wszystkim innym proponuje to samo...

12:56, 28 listopada 2014Nie dla Watychy!
Czyli nie głosujemy na Watyche bo on tylko krytykuje i narzeka.

12:43, 28 listopada 2014też wyborca
Wyborco KWW, a gdzie tu jest napisane, że popieramy Watychę? Mam wrażenie, że komitet Pani Bakalarz z tylko im znanego powodu kluczy i nie pisze wprost kogo popiera. Burmistrz Fryźlewicz też mówi o zmianach, nawet na jednej z debat powiedział, że będzie zmieniał Kolasę na Liszkę i że inne zmiany personalne też będą. Zaakceptował program Liszki bo w nim była mowa o zarządzaniu a nie administrowaniu, więc zmiany personalne będą konieczne. Zatem o co w tym wszystkim chodzi? Komitet ten jak wielu ludzi w naszym mieście nie chce (albo nie ma odwagi) otwarcie i w publiczny sposób wskazać kogo popiera i już ustawia się na każdą ewentualność po wyborach. Wygląda to trochę jak rebus polityczny. Ja zagłosuję na Watychę i nie dlatego, że ktoś mi wskazał poprzez udzielenie bądź nieudzielenie poparcia, zagłosuję bo tak uważam i jestem przekonany po tym jak poznałem tego kandydata.

11:46, 28 listopada 2014wyborca KWW
Czyli popieramy zmiany w mieście a nie 18 lat tego samego. Juz wiem ze mam na Watyche glosowac.

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę

kliknij i zobacz sylwetki kandydatów

 • Weronika Smarduch Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Roman Giełczyński Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Wojciech Nowak Kandyduję do:
  Wójt Gminy Nowy Targ
 • Władysław Tylka Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
 • Arkadiusz Szymczyk Kandyduję do:
  Rada Miasta Nowy Targ
 • Helena Buksa Kandyduję do:
  Rada Gminy Szaflary
 • Mateusz Brandys Kandyduję do:
  Rada Gminy Spytkowice
 • Marek Nowak Kandyduję do:
  Rada Powiatu Nowotarskiego
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas