Billboard z reklamą książki zniknął

NOWY TARG. - Billboard, który został przez nas zamówiony przy zakopiance został nagle ściągnięty. Dowiedzieliśmy się o tym dzisiaj w godzinach porannych. Właściciel budynku, na którym była zamontowana reklama, nie wytrzymał presji - informują inicjatorzy zamieszczenia tam reklamy książki "Fałszywa Pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy".
O reklamie pisaliśmy wczoraj w artykule Fałszywa pandemia na billboardzie.

- Właściciel budynku, na którym była zamontowana reklama, nie wytrzymał presji niektórych mieszkańców osiedla Niwa oraz pewnej części duchowieństwa z tamtych okolic, a z drugiej z drugiej strony zatrzymujących się samochodów na poboczu, obok jego domu - robiących zdjęcia i wyrażających aprobatę. Jeszcze wczoraj pracownia reklamowa w godzinach wieczornych otrzymywała telefony od właściciela z prośbą o ściągnięcie baneru. W porozumieniu z pracownią reklamową "Fabryka Reklamy" z Nowego Targu, doszliśmy wspólnie do wniosku, że poszukamy innego miejsca na terenie Podhala, również przy zakopiance - zapowiadają inicjatorzy pomysłu.

- Stale przypominamy, że każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni obecnym monopolem medialnym i irracjonalnym zachowaniem władzy. Chcemy reklamować książkę, w której zawarte są opinie naukowców i lekarzy - tych, których z jakichś powodów nie usłyszymy w mass mediach. Billboard reklamujący książkę "Fałszywa Pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy" zostanie wywieszony ponownie, już wkrótce na Podhalu - zapewniają.

s/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 26.08.2020 13:51