Wtorek, 09 sierpnia
Imieniny: Romualda, Romana, Ireny
Zakopane
Clouds
13°
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
14°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
16°
Wiatr: 2.7 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
14°
Wiatr: 2.268 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
17°
Wiatr: 3.564 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 80 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Koronawirus
3
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
3
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
5
25.08.2020, 16:03 | czytano: 30985

"Fałszywa pandemia" na billboardzie

NOWY TARG. Obok zakopianki pojawił się Billboard z tekstem: "Fałszywa Pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy". To reklama książki Fundacji Osuchowa.

zdj. nadesłane
Inicjatorzy zamieszczenia tej reklamy mówią, że to ich zdaniem pierwszy tego typu billboard w Polsce. a reklamując "Fałszywą Pandemię" na Podhalu chcą "pokazać drugą stronę medalu, o której starają się mówić naukowcy i lekarze, którzy nie są dopuszczani do głosu. Media na ten temat milczą, siejąc wyłącznie strach w społeczeństwie."

- Reklama wywołuje spore zainteresowanie. Samochody zjeżdżają na pobocze, by zrobić mu zdjęcie - mówi jeden z inicjatorów akcji i odsyła nas do samej książki po wyjaśnienia.


- Billboard pojawił się za sprawą kilkudziesięciu osób, które złożyły się na promocję wyżej wymienionej książki. Osób, które chcą poznać opinię lekarzy i naukowców z drugiej strony - tych lekarzy i naukowców, których się stłamsiło, odebrało możliwość wykonywania zawodu za głos sprzeciwu. Osób, którym leży na sercu wolność słowa. Osób, które nie zgadzają się na monopol medialny i irracjonalne zachowania władzy - podsumowuje.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
ZAUFAJ BOGU - Z NIM NIE ZGINIESZ16:27, 27 sierpnia 2020
@zawiedziony
Szatan nie pozwoli aby ludzie poznali prawdę i dlatego nasyła takich ludzi jak Ty, żeby pisali takie komentarze.

Człowiek wierzący nie boi się, a jeśli się boi TO NIE JEST WIERZĄCY.

Kto się boi nie powinien w ogóle wychodzić z domu, bo samo wyjście już jest niebezpieczne.
zawiedziony12:01, 27 sierpnia 2020
Widać przeskok mentalny między Podhalem a resztą Polski, smutne. Ciemnogród, arogancja i brak pokory. Ludzie którzy w ręku książki do epidemiologii nie mieli uważają się za ekspertów. Niestety, odzwierciedlają to dane dotyczące ilości zakażeń w tym rejonie. Żyjemy w smutnych czasach, gdzie to nie nauka wiedzie prym, a populizm i krzyki głupców, którzy krzyczą najgłośniej, bo nie mają świadomości jak wiele nie wiedzą.
Krzysiek20:32, 26 sierpnia 2020
Ja oczywiście nie bagatelizuję sprawy korony, ale coraz bardziej dostrzegam, że chyba jest w tej promocji pandemii jakiś fałsz. No bo w końcu w Polsce mamy za pół roku tyle samo ofiar korony co w wypadkach samochodowych. Ponadto średnia wieku jest jednak b. wysoka (ludzie starsi i schorowani - wiem, że są wyjątki, ale średnia wieku jest prawie 70 lat). Każdy przypadek jest nagłaśniany i odnotowany - a na złośliwego raka codziennie przecież w Polsce zapada dużo więcej i rokowania są 20 razy gorsze - ale przecież nie podają co dziennie w głównych wydaniach: dzisiaj na złośliwego zdiagnozowano u 2 tysięcy.
Obywatel jraju20:09, 26 sierpnia 2020
Może więcej takich haseł to może prawda wyjdzie na jaw , a nie zakłamania na temat covida , bo to ręce można załamać na ten fikcyjny wirus , ale kasa z tego jest , ludziom choć co można wmówić , a naiwni wierzą w ten cały fikcyjny wirus , dramat, ludzie , naprawdę się ocknijcie , bo obudzicie się w ręką w nocniku
Krzysiek12:32, 26 sierpnia 2020
BRAWO!!!
Ta cała Wasza "pandemia" to jedne wielkie kłamstwo i oszustwo. Niestety decydenci odpowiedzialni za ten cały haos nigdy za to nie odpowiedzą. Koniec z obłuda.
Narodowiec11:58, 26 sierpnia 2020
No i elegancko! Dobry baner.
/.../
Razemjesteśmy silni i mocni damy rady.
Więcej wiary pomodlic sie do Maryji Pany izwyciężymy wrednego wirusa.
Ale te maseczki to masakra to prodia jakas wstyd.
Czlowiek chce na impreze i zakazy masakra jakas
Pps11:36, 26 sierpnia 2020
@ppf polecam ci książkę Eleonora I. McBean, która była naocznym swiadkiem tych wydarzeń ... Grypy Hiszpanki... @ ogłoszenia itd proszę was tzn że do tej pory nie było chorób zakaźnych??? Tzn że do tej pory cała służba zdrowia działała bez zastrzeżeń i nie brakowało personelu?? Odkąd pamiętam, to służbą zdrowia boryka się z brakiem personelu!!! Choroby były, są i będą . Nie jesteśmy Bogami aby uratować każde życie. Niestety reszta musi żyć pracować, spłacać zobowiązania.
ppf10:31, 26 sierpnia 2020
ameritum
Mylisz się Amerykanie przywlekli grypę do Francji Hiszpania była podczas I WŚ krajem neutralnym a nazwa ,,hiszpanka'' wzieła się stąd że MSZ Hiszpani publikował jako jedyny kraj na świecie oficjalne dane na temat choroby 1918 nieszczepiono przeciw grypię gdyż nie znamo jeszcze wirusów u warzano iż choroby wywołują bakterie co niezmia faktu iż doszło do światowej pandemi przy obecnej histeri była to prawdziwą apokalipsą
Fałszywa Pandemia09:16, 26 sierpnia 2020
@Pix
Grzegorz Braun nie jest autorem tej książki. Książka to w większości przetłumaczone z innych języków wypowiedzi/wywiady naukowców i lekarzy. Poseł Braun nie napisał ani słowa w tej książce. On ją tylko promuje.
ciekawski08:50, 26 sierpnia 2020
Małe sprostowanie - dotyczy wypowiedzi osób, które nie czytały tej książki i nic o niej nie wiedzą. Jest to książka dr Mariusza Błochowiaka, która wydana została przez Fundację Osuchowa.
Pati07:04, 26 sierpnia 2020
Oficjalna prośba o chętnych Wolontariuszy. Dom Pomocy Społecznej dla dorosłych Nowy Sącz ul. Nawojowska. Bardzo łatwo odnaleść. Jest na internecie ich oficjalny komunikat. Z powodu zarażeń brakuje im pracowników. Mam nadzieje że nie zostawicie ich bez wsparcia i ludzie odważni sie zgłoszą.
Czyli06:51, 26 sierpnia 2020
@ Ludzie gdzie Wasza wiara w BOGA ???
Czyli nasi księża nie są katolikami jak pozamykali nam kościoły taka wiara ze bali się o życie ?? Odsunęli nas od Boga i kazali modlić się w domu przed TV a powinny nas wspierać i gromadzić się w kościołach ba wspólnych modlitwach
Swój chłop00:34, 26 sierpnia 2020
Jakiś "Czarodziej " pisze coś na dole komentarzy o danych więc dane na temat zgonów pokazują jasno i wyraźnie, że w naszym kraju w 2020 jest mniejsza ilość zgonów niż 2019. Zamiast pisać o ciemnogrodzie weź człowieku przeczytaj książkę, potem przemyśl jeszcze raz i może zmienisz zdanie.
Łatwiej wierzyć w kłamstwo niż dopuscic myśl, że dało się oszukać.
ameritum00:09, 26 sierpnia 2020
hiszpanka była poszczepienną choroba, którą wojsko amerykańskie zawlekło do Hiszpanii (szczepieni byli u siebie, a później radośnie popłyneli ku europie) i tam dopiero nastąpiło ognisko choroby-jak widać ich organizmy nie dały sobie rady z wszczepionym wirusem i się pochorowali biedacy, bo tak to się rozwijają choroby z opóźnieniem, zwłaszcza wszczepione. Ot taka koincydencja zapewne, bo lekarz powie, ze to nie po szczepieniu bo taki ma prikaz, inaczej odszkodowanie pewne. No ale Hiszpanka, zwana Hiszpanką od miejsca wybuchu, a nie amerykanką od tych co przywlekli co by hameryka nie musiała płacić odszkodowania. Takie zakłamywani historii. Choroba poszczepienna.
Ludzie gdzie Wasza wiara w BOGA ???00:03, 26 sierpnia 2020
Prawdziwy katolik, chrześcijanin, wierzący w Boga, nie może się bać, a jeśli się boi, obawia o swoje życie - straci je i taki człowiek nie może się zwać wierzącym katolikiem.
Widzę, że jest pół na pół, wierzących i niewierzących
Michał23:17, 25 sierpnia 2020
Pewnie, że poszedłbym do pracy z osobami chorymi na covid bez maseczki bez rękawiczek. Jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje to to, że muszę pracować by się utrzymać i żeby zapłacić podatki, a przez chorą politykę Covidową gdybym poszedł do pracy zarażony wirusem to cała firma zostałaby zamknięta i tylko pracownikom oraz właścicielowi narobiłbym kłopotów.
Michał23:10, 25 sierpnia 2020
Pewnie, że są osoby, które się nie boją tej bezobjawowej choroby psychologicznej choroby. Tylko ludzie nie myślący i podatni na manipulacje wierzą w pandemię. Wirusa owszem wypuścili i istnieje ale jest tak samo groźny jak grypa, a całe to Covidowe szaleństwo jest jedynie rozdmuchane medialnie bo taki dostali przykaz z góry. Ludzie obudźcie się bo za chwilę będą wam domy zabierać i powiedzą, że to dla waszego dobra, a wy w to uwierzycie.
góral22:51, 25 sierpnia 2020
@ a

Może najpierw dowiedz się więcej o "hiszpance" a potem podejmuj temat.
Wystrzeliłeś/łaś a nie nabiłeś/łaś ;)
Michal22:36, 25 sierpnia 2020
Ja się zgłaszam jako wolontariusz, proszę jakieś namiary
aska22:28, 25 sierpnia 2020
@Michał czuje sie zaproszona. Przyjmuje wyzwanie. Zarazić ci sie mnie nie uda bo juz raz mialam tego wirusa i jakoś żyje. Ale zawsze można próbować. Daj namiary na siebie
aska22:26, 25 sierpnia 2020
@karol daj namiary, chętnie się zgłoszę
Michał22:17, 25 sierpnia 2020
Zapraszam wszystkich którzy nie wierzą w całą tą pandemię o kontakt ze mną. Znajdę osobę która Was zarazi Covid i zobaczymy czy nadal będziecie twierdzili, że to fałszywa pandemia.
bieniek21:52, 25 sierpnia 2020
brakuje jeszcze tych od płaskiej ziemi...
Borg21:50, 25 sierpnia 2020
?Kanalizacja miasta Warszawy jako narzędzie judaizmu i szarlatanerii w celu zniszczenia rolnictwa polskiego oraz wytępienia ludności słowiańskiej nad Wisłą?. Dawno, dawno temu też ludzie "mondrze" pisali, udowadniali, spierali się. Czasy się zmieniły ale głupota nie.
gorol21:41, 25 sierpnia 2020
Tu jest wszystko na ten temat
https://...
Wyrocznia21:25, 25 sierpnia 2020
Pix, ale żeby Tokarczuk czytać, to bym musiał cofnąć się z rozwojem do epoki kamienia łupanego.
ogłoszenie20:57, 25 sierpnia 2020
Poszukiwani wolontariusze, niewierzący w coronawirusa i nie bojący się zakażenia do pracy w domach opieki społecznej przy osobach chorych na covid-19. Maseczki i rękawiczki nieobowiązkowe. Są chętni...?
J2320:46, 25 sierpnia 2020
Nareszcie Ściema doczekała się reklamy prawdziwej.
Popieram tą reklamę powinny być wszędzie bo tak to psychole będą tylko na ulicy w maskach wyglądają jak kosmici.
a20:10, 25 sierpnia 2020
A "hiszpanka" też była propagandą? Jak dzisiejszy covid.
Brawo dla Brauna i dla KONFEDERACJI19:56, 25 sierpnia 2020
@ Pix
Tokarczuk pisze paszkwile oczerniające Polaków niesłusznie !!!
Nie wiem za tak naprawdę dostała tą nagrodę ?! ;)
Ale jeśli taki ktoś jak Wałęsa czy Obama dostał NOBLA - to nie dziwi mnie ,że Tokarczuk dostała NOBLA.
Najlepsze jest to, że ci którzy opluwają Polskę na arenie międzynarodowej, dostają wszelkiego rodzaju nagrody.
A jaka nacja opluwa Polaków?! Tokarczuk do niej należy
Luca19:09, 25 sierpnia 2020
Źle się slucha takich wywodów, gdy ma się kilku znajomych, którzy zmarli z powodu covid, a nie mieli tzw. "chorób współistniejących". I nie mówię tu o osobach starszych. Chociaż z własnych obserwacji wydaje mi się, że więcej ludzi umiera z powodu utrudnionego dostępu do lekarzy i placówek zdrowotnych niż bezpośrednio z powodu koronawirusa.
on18:49, 25 sierpnia 2020
Jak ktoś ma chociaż troszkę oleju w głowie i poświęci chwile na sprawdzenie niezależnych faktów na własną rękę, szybko dojdzie do wniosku, że ta fałszywa pandemia to największy przekręt w dziejach świata! Ludzie ściągnijcie ten niewolniczy kaganiec z twarzy i walczcie o swoje życie i życie swoich dzieci, bo niedługo nie będzie czego zbierać po wolnej ludzkości...!
Pix18:35, 25 sierpnia 2020
Autorytet: Grzegorz Braun, polityk w Konfederacji Korony Polskiej, publicysta. Naturalnie o COVID-19 wie więcej niż tysiące epidemiologów, czy biologów. Wie na tyle dużo, że aż popełnił książkę, naturalnie jak zwykle wietrząc spisek. Śmiech. Naprawdę ludzie, zacznijcie czytać Tokarczuk a nie takie gnioty.
Ala18:34, 25 sierpnia 2020
@karol a wcześniej Chorob zakaźnych nie było ?? To co piszesz to demagogia
George Orwell18:15, 25 sierpnia 2020
Skazana za prawdę o epidemii! Szumowski pozwany! dr Anna Martynowska

https://...
mam bekę17:37, 25 sierpnia 2020
najlepsze komentarze tych osób które się wypowiadają a nawet nie wiedzą co to za książka tylko ślepo TVPis wieżą
H17:35, 25 sierpnia 2020
Matko jakie głupoty
PRAWDA ZAWSZE ZWYCIĘŻY17:03, 25 sierpnia 2020
@ karol
@ Czarodziej
@ Snockstar
Możecie się wysilać, Wasze kłamstwa i tak wyjdą na jaw ;)
Lokomotywa prawdy ruszyła i już nic jej nie zatrzyma :)
genialny pomysł16:52, 25 sierpnia 2020
Panie Boże oświeć i nawróć rządzących, aby odpuścili sobie "PSYCHOPLANDEMIĘ"
Snockstar16:51, 25 sierpnia 2020
Stlamszono? Czyli jesli ja bede chodzil i mowil ze ziemia jest plaska i nie bede mial glosu w TV, radio czy innych mediach to tez moge sie zaczac uwazac za "stlamszonego." Wyglada na to ze kazdy moze chodzic i opowiadac brednie bo swoj swojego zawsze znajdzie. Paranoja.
Super książka Grzegorza Brauna16:38, 25 sierpnia 2020
Światowej sławy lekarzy mówią otwarcie;

NIE MA ŻADNEJ PANDEMII
D.16:35, 25 sierpnia 2020
Jest jeszcze jakaś nadzieja w tym narodzie...
Czarodziej16:35, 25 sierpnia 2020
Wszelkiej maści miłośnicy teorii spiskowych mają łatwe zadanie - wirusa nie widać. Ciekawe że Boga też, a większość w niego wierzy i to czasem przejawiając fundamentalizm godny inkwizycji. Oczywiście skutki COVID-19 odzwierciedlają dane empiryczne, ale dla niektórych to pewnie też oszustwo i spisek. Ale ciemnogród... :-D
Super książka Grzegorza Brauna16:35, 25 sierpnia 2020
Autentyczne wypowiedzi wybitnych lekarzy, wirusologów w tej dziedzinie. Polecam do przeczytania.
karol16:32, 25 sierpnia 2020
czy te osoby pójdą jako wolontariusze do pracy? zapraszamy
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Zamknij