motoryzacja - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Czarny Dunajec
Clouds
15°
Wiatr: 6.192 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
16°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 69 %
Rain
17°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
23°
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 69 %
Rain
21°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
44 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
motoryzacja
28.05.2024, 11:14

Nowoczesne oświetlenie klatek schodowych – jakie lampy wybrać? (art. sponsorowany)

Oprawy oświetleniowe należy zamontować nie tylko w przestrzeniach reprezentacyjno-użytkowych. Są także niezbędnym elementem wyposażenia również w głównych ciągach komunikacyjnych. Zwiększają bezpieczeństwo i funkcjonalność miejsca, a także wpływają na estetykę korytarzy czy klatek schodowych. Jakie lampy powinny się pojawić w takich miejscach? Czym się kierować podczas dobierania ich? Więcej na ten temat przeczytacie w dzisiejszym artykule.

28.05.2024, 06:06

Jakiej firmy nitonakrętki wybrać? (art. sponsorowany)

Wybór odpowiednich nitonakrętek może być kluczowy dla trwałości i funkcjonalności połączeń w różnych konstrukcjach. Na rynku dostępne są produkty wielu firm, co często utrudnia decyzję. W tym artykule omówimy, na co zwrócić uwagę przy wyborze nitonakrętek oraz jaka firma oferuje produkty wysokiej jakości.

24.05.2024, 10:20

Jak zacząć biegać? (art. sponsorowany)

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie - jak jednak wiemy, rozpoczęcie swojej sportowej przygody nie jest tak proste, jakby się wydawało. Gdy na zewnątrz świeci słońce, myślimy o wakacjach nad wodą i relaksie, a nie bieganiu. Chociaż chciałoby się zrzucić parę kilogramów. Jak więc się do tego zabrać? W tym artykule skupimy się na radach dla początkujących biegaczy, dzięki którym każdy kilometr będzie pokonywany z satysfakcją. Tak przy okazji, szeroki wybór obuwia sportowego, o którym powiemy więcej później, znajdziecie na Sportfox.

22.05.2024, 09:56

Czy myszka do laptopa może wpłynąć na jakość rozgrywki lub pracy z domu? (art. sponsorowany)

Choć może się wydawać, że myszka to jedynie drobny dodatek do naszego komputera przenośnego, to w rzeczywistości może mieć znaczący wpływ na wydajność, komfort i przyjemność użytkowania. Od precyzji ruchu po ergonomiczny kształt – wiele czynników może decydować o tym, czy doświadczenie z laptopem będzie satysfakcjonujące. Tymczasem mało kto zastanawia się, jak bardzo myszka do laptopa może wpłynąć na jakość twojej pracy z domu lub doznania z rozgrywki. Jaką myszkę wybrać? Zapraszamy do lektury!

18.05.2024, 17:00

Premiera nowego Jeepa

23 maja w godzinach popołudniowych i wieczornych w nowotarskim salonie marki Jeep przy ul. Krakowskiej odbędzie premiera najnowszej, hybrydowej wersji najmniejszego SUVa w gamie tej marki.

15.05.2024, 23:05

Kubki termiczne z grawerem dla Twojej firmy – kiedy i dlaczego warto je zamówić? (art. sponsorowany)

Jeśli chodzi o budowanie marki korporacyjnej i tworzenie trwałego wrażenia, niewiele artykułów jest tak skutecznych i praktycznych jak kubki termiczne z grawerem. Kubki te służą nie tylko jako naczynie na ulubione napoje, ale także jako mobilna reklama marki. Sprawdźmy, kiedy i dlaczego warto zamówić kubki termiczne z grawerem dla Twojej firmy!

14.05.2024, 23:22

Ochrona Tożsamości Twojej Firmy: Przewodnik po Rejestracji Nazwy i Logo Firmy (art. sponsorowany)

W dzisiejszym dynamicznym świecie firma bez rozpoznawalnej marki jest niczym statek bez steru. Nazwa firmy i logo to nie tylko słowa i obrazy; to fundamenty Twojej tożsamości, które odróżniają Cię od konkurencji i kształtują postrzeganie Twojej firmy przez klientów. Rejestracja nazwy i logo firmy w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej (UPRP) zapewnia im prawną ochronę, wzmacniając pozycję Twojej firmy na rynku i chroniąc ciężko wypracowaną reputację.

14.05.2024, 22:57

Recenzje Axen pomogą wyciągnąć właściwe wnioski na temat brokera (art. sponsorowany)

Axen to nowoczesny broker finansowy, który zyskał zaufanie tysięcy klientów dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu. Klienci pozostawiają pozytywne opinie o brokerze online.

11.05.2024, 08:30

Skimmer w stawie ogrodowym - udoskonalanie i pielęgnacja przestrzeni wodnej (art. sponsorowany)

Oczka wodne to atrakcyjne elementy krajobrazu, które dodają wartości estetycznej i wprowadzają spokój oraz harmonię do ogrodu. Aby jednak staw był zdrowy i piękny, ważne jest, aby odpowiednio go pielęgnować. Jednym z kluczowych elementów wpływających na czystość wody jest skimmer. W tym artykule przyjrzymy się znaczeniu skimmera w oczku wodnym i korzyścią, jakie przynosi.

04.05.2024, 08:26

Pasja podróżowania. Najpierw Żukiem, potem Lublinem (zdjęcia)

Przygoda podróżowania starymi samochodami zaczęła się 2014 gdzie grupa przyjaciół wystartowała w swoim pierwszym rajdzie Złombol do Hiszpanii. Wtedy startowali samochodem marki Żuk z oryginalnym silnikiem benzynowym– całą wyprawę relacjonowaliśmy na naszym portalu.

29.04.2024, 22:12

Czym jest altcoin? Fakty i mity na temat kryptowalut (art. sponsorowany)

Altcoiny (alternative coins) to wszystkie kryptowaluty, które nie są Bitcoinem. Ich nazwa wzięła się stąd, że są alternatywą zarówno dla pierwszej kryptowaluty, jak i tradycyjnego pieniądza fiducjarnego. Dowiedz się więcej na ich temat!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas