Na scenie na nowotarskim Rynku pojawiła się druga, wielka gwiazda "Przywitania lata" - zespół IRA z Arturem Gadowskim.
Zdj. Piotr Dobosz
IRA zaczęła od swojego wielkiego przeboju pt. "Mój dom". Pod sceną są już prawdziwe tłumy, a publiczność bawi się przy kolejnych przebojach kultowego zespołu.
@Sceptyk Też bym chciał posłuchać czegoś mocniejszego, ale to nie jest koncert życzeń i trzeba się pogodzić z tym, że większość woli posłuchać Elektryczne Gitary i Irę.
66
Andrzej12:59, 22 czerwca 2025
@Sceptyk
Jeszcze lepiej było zorganizować paradę LGBTPZ+ a poniej czarną mszę z rytualną aborcją. Wtedy pewnie byłby to dla was postęp, kultura i Zachodni Świat, coś godnego młodych wykształconych z wielkich miast.
Reklama
013
Sceptyk10:58, 22 czerwca 2025
Jakaś ira czerwone gitary przecież to sami emeryci szkoda że jeszcze nie zaprosili Maryli Rodowicz ale jakie miasto to taka zabawa, zatrzymaliśmy się na latach 70 ubiegłego wieku ale czemu się dziwić.Na to idą nasze pieniądze a trzeba było lepiej zaprosić Black Sabbath z 0zzim Osbournem wtedy był by super zabawa i do tego gwiazdy Dead Black metalu polskie i zagraniczne,w Gdańsku umieli zrobić taki festiwal nawet w takich Czechach Słowacji umieją coś zorganizować a tutaj dalej zaścianek i zacowanie
63
spostrzegawczy10:38, 22 czerwca 2025
Tak. Ogromna frekwencja pokazuje jaką mamy pustynię kulturową w Nowym Targu, słusznie zwanym wioską w drodze do Zakopanego. Władze miasta nie robią kompletnie nic, żeby przede wszystkim młodzież miała jakiekolwiek sensowne zajęcie. Koncertów plenerowych totalnie brak.
Też bym chciał posłuchać czegoś mocniejszego, ale to nie jest koncert życzeń i trzeba się pogodzić z tym, że większość woli posłuchać Elektryczne Gitary i Irę.