Modernizacja centrum Harkabuza - podhale24.pl
Szczawnica
Clouds
4°C
Clouds
5°C
Clouds
1°C
Clouds
1°C
Clouds
-0°C
Clouds
-0°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 30 | 60 %
Kartka z kalendarza
22.09.2025, 07:49 | czytano: 2398

Modernizacja centrum Harkabuza

Rusza inwestycja w centrum Harkabuza. Gmina Raba Wyżna zawarła umowę z wykonawcą na odwodnienie, utwardzenie placu oraz ustawienie ławek, koszy i stojaków na rowery.

Umowę podpisał wójt Tomasz Rajca (z prawej). Zdj. UG Raba Wyżna
Umowę podpisał wójt Tomasz Rajca (z prawej). Zdj. UG Raba Wyżna
Umowa została podpisana z firmą F.H.U. Węglarczyk Henryk. W ramach inwestycji zmodernizowana zostanie nawierzchnia z kostki brukowej sześciokątnej, a skarpa zostanie zabezpieczona geokratą i obsadzona roślinami okrywowymi. Dodatkowo w przestrzeni publicznej pojawią się nowe siedziska, kosze na śmieci oraz stojaki na rowery.

Koszt to 243 tys. zł. Inwestycja ma być gotowa do końca tego roku.

r/ źródło: UG Raba Wyżna
Reklama
WITTCHEN - sklep internetowy
Kiermasz do -70%
Sklep Internetowy WITTCHEN | esklep@wittchen.com | telefon: 22 266 88 00
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Nt20:20, 2 października 2025
To Harkabuz od nowego roku będzie miastem
0
Og09:10, 27 września 2025
Tak postawcie sobie stojaki na rower i posadźcie krzaki na skarpie na 200 tyś- super. Inwestycja w przyszłość. ????
Reklama
3
angelika17:59, 22 września 2025
Wreszcie Harkabuz! Super że wójt myśli też o tych małych wioskach w gminie Raba Wyżna. Często jeżdżę na rowerze właśnie na Orawie, Harkabuz piękna, jeszcze normalna wieś.
16
Jan12:28, 22 września 2025
Marnowanie pieniędzy podatników. Są ważniejsze rzeczy do zrobienia w gminie na przykład dokończenie kanalizacji w Rabie Wyżnej. Naprawa dróg zdewastowanych przez kolej.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
18
01.2026
Nie przegap!
31
01.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
styczeń
15
Czwartek
Imieniny:Domosława, Makarego, Dąbrówki
Kliknij po więcej