Delegacja będzie przebywać w gminie Czarny Dunajec do niedzieli.
"Serdecznie dziękujemy ekipie "POLLACK PÉCS" z Węgier za profesjonalnie prowadzone prace konserwatorskie. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do księży proboszczów z obu Parafii oraz Pana Tibora Gerencséra, Konsula Węgier, za organizację przyjazdu konserwatorów i zaangażowanie w realizację tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę inicjatywę oraz ogrom pracy wkładany w ratowanie wspólnego dziedzictwa historycznego" - podkreślają przedstawiciele czarnodunajckiego samorządu.
oprac. r/ UMiG Czarny Dunajec





























