Poniedziałek, 20 maj 2019, Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 67
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.03.2019, 18:25 | czytano: 3910

Nowy sekretarz wybrany

Urząd Gminy Czorsztyn rozstrzygnął konkurs na stanowisko sekretarza gminy.

Została nim szerzej nieznana na Podhalu Agata Jasińska z Jazowska. Była jednym z dwóch kandydatów na to stanowisko. Komisja konkursowa uznała, że "posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w administracji publicznej, odpowiednie predyspozycje, wiedzę merytoryczną i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na powyższym stanowisku".

Zastąpiła ona Jadwigę Fudalę, która zajmowała to stanowisko od 10 lat.

r/
najnowsze informacje
komentarze
m21:07, 20 marca 2019
do: Hmm
Nie ma tu sporu. Nie mieszkam w Waszej gminie, więc nie wypowiem się na tematy gminne. Mój głos bardziej dotykał sytuacji, gdy za chwilę przyjdzie nowy pracownik, "szerzej nie znany na Podhalu", by mu dać szansę. I zgadzam się z Szanownym przedmówcą, że przychodzi z czystą kartą. A szerzej nie znany, bo nie polityk. Co w sumie jest zaletą ! Pozdrowienia.
Hmm19:09, 18 marca 2019
Do m
Nie nowa pani Sekretarz jest problemem. Witamy ją z czystą kartą i bez uprzedzeń. Chodzi o to (co potwierdza prawie każdy kolejny dzień), że tak naprawdę w gminie Czorsztyn, a dokładnie w urzędzie do wymiany był tylko jeden człowiek. Należało to zrobić 21 października 2018.
Jest też rzeczą naturalną, że każdy, kto znał poprzednią panią Sekretarz i byłego Zastępcę, wie że ci ludzie nie tylko byli (są) kompetentni, ale mieli jedną cechę, której będzie brakować osobom z zewnątrz: ONI oddali serce naszej gminie. Te osoby naprawdę zabiegały o realizację potrzeb mieszkańców. Póki co, trudno się wyzbyć wrażenia, że obecnie nikt tu nie ma wizji na rozwój gminy. A wielki nieobecny... jest nieobecny, w zasadzie to nawet wtedy, kiedy jest obecny. Pokrętne to trochę, ale będący bliżej tematu wiedzą o co chodzi :)
m18:09, 17 marca 2019
Znam Panią Agatę Jasińską. Bardzo kompetentna osoba. Urząd zyska na jakości. Może warto powstrzymać się z komentarzami, skoro komentujący nie znają nowej Pani Sekretarz ???
S11:25, 15 marca 2019
W gminie Czorsztyn nie ma już kogo zatrudnić. Wszyscy pracują z UM Nowy targ. U Waldka.
rozczarowan08:32, 15 marca 2019
Oj boli serce, jak się patrzy, co ten Tadek wyprawia. Miał dobrych pracowników i się ich pozbył. A wytykał poprzednikowi, że zatrudnia ludzi nie z naszej gminy.....
pytac22:18, 14 marca 2019
A Pani Jadzia co ? czyż Ona nie posiada wieloletniego doświadczenia w pracy w administracji publicznej, odpowiednich predyspozycji, wiedzy merytorycznej i umiejętności gwarantujących prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na powyższym stanowisku ? Przecież ona za śp.Koterby i Janczego pracowała w tym urzędzie.
miejscowy21:01, 14 marca 2019
Oj Tadek szukasz daleko pomocników bo miejscowi ci już nie ufają chyba to twoja ostatnia kadencja.Teraz widzimy że szkoda było na ciebie głosować!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij