Wtorek, 18 maj 2021, Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 99
Rain
Wiatr: 12.06 km/h Wilgotność: 91
Rain
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
21.03.2020, 16:20 | czytano: 4118

Przebudowa bieżni na stadionie

Fot. Piotr Kuczaj

RABKA-ZDRÓJ: Rozpoczęła się modernizacja miejskiego stadionu przy ulicy Jana Pawła II.

Inwestycję na zlecenie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju realizuje firma Bellsport z Bytomia, a koszt prac to ok. 2,1 mln zł.

W ramach inwestycji zaplanowano montaż bieżni oraz budowę takich obiektów lekkoatletycznych jak: rzutnia do pchnięcia kulą, skocznia do skoku wzwyż i skocznia do skoków w dal. W zakresie robót jest też odwodnienie liniowe, budowa chodnika, ogrodzenia oraz uporządkowanie terenu wraz z zagospodarowaniem zieleni. Termin realizacji robót to 31 sierpnia 2020 r.

W tegorocznych planach jest również modernizacja budynku klubowego i wymiana płyty boiska.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
lekoatleta18:27, 21 marca 2020
Po takich przebudowach i modernizacjach to kopacze wierchów już na pewno na stadion nie wejdą , a będzie się tam panoszyć lekkoatletyka , czyli będzie całkiem odwrotnie jak na stadionie w mieście w N.Targu , bo tu lekkoatletyka ma g...o do gadania , a panoszą się kopacze wojasowi i nie schodzą za darmo z obiektu , tak jakby to był ich obiekt i za ich pieniądze wybudowany .A to jest ta trzecia prawda, czyli g....o prawda .
goooooool18:18, 21 marca 2020
Po modernizacji bieżni ciężki sprzęt będzie przez nią przejezdzal żeby wjechać na płytę boiska????????????,nic tylko przyklasnac bezmozgom.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij