Czwartek, 01 październik 2020, Imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana
Nowy Targ i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 89
Clouds
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.08.2020, 09:41 | czytano: 4745

Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymanych przez policję

Pierwszy z nich to 50-letni kierowca BMW z Czarnego Dunajca, drugi to 32-letni kierowca quada ze Szlachtowej.

W niedzielę około godziny 20.00 w Czarnym Dunajcu 50-letni kierowca samochodu BMW przejechał przez skrzyżowanie i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna próbował odjechać z miejsca zdarzenia, jednak właściciele nie pozwolili mu uciec. Okazało się, że był nietrzeźwy. Badanie wykazało u kierującego blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 50-latek stracił prawo jazdy. Teraz czekają go surowe konsekwencje. Wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo czeka pokrycie kosztów uszkodzonego ogrodzenia.

Godzinę później policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym quadem w Szlachtowej. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce. 32-latek, który siedział za kierownicą był nietrzeźwy, nie posiadał uprawnień do kierowania, a quad nie był dopuszczony do ruchu. Badanie mężczyzny wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Kierujący odpowie za popełnione przestępstwa i wykroczenia. Za kierowanie quadem wstanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij