Czwartek, 22 październik 2020, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Zakopane i okolice
Clear
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 62
Clear
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 62
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 62
Clear
17°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 67
Clear
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 62
Clear
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 62
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
17.10.2020, 14:45 | czytano: 9641

Po pijanemu jechał do Nowego Targu

Policjanci zatrzymali zakopiance kompletnie pijanego kierowcę, który chciał dojechać do Nowego Targu.

Kierowca seata nie był w stanie jechać swoim pasem ruchu. Zatrzymywał się, to znowu gwałtownie ruszał. Inni kierowcy, podejrzewając, że jest pijany, zadzwonili na policję. W Naprawie jeden z nich, korzystając z okazji, skutecznie zablokował drogę kierowcy seata, natomiast inny wyciągnął mu kluczyki ze stacyjki.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze wylegitymowali podejrzanie zachowującego się kierowcę. Okazał się nim być 52-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, u którego badanie trzeźwości wykazało prawie 3 promile alkoholu. W trakcie czynności policjanci ustalili, że kierowca pomimo stanu, w jakim się znajdował, zmierzał do Nowego Targu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka kara grzywny oraz utrata uprawnień do kierowania nawet na 10 lat.

Źródło: KPP Sucha Beskidzka, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Zajac12:21, 18 października 2020
@invitro domagasz sie litosci?
Zal dusze sciska...
Poczytaj co pisze DIDI
DiDi08:57, 18 października 2020
@inwitro: kluczyki w pole = zabór mienia, art 284 kk; obywatel by w ryj dał = naruszenie nietykalności cielesnej, art 217 kk. Twój obywatel miałby sprawę i dobrze gdyby skończyło się tylko na grzywnie. Prawdziwy obywatel przestrzega prawa, a jego / jej postawa obywatelska włącza eliminowanie ze społeczeństwa osób do tego prawa się nie stosujących, przez informowanie organów państwa odpowiedzialnych za ład publiczny o wykroczeniach. Tak jak w tym przypadku. Konfidentów to możesz znaleźć wśród bandziorów donoszących jeden na drugiego dla ocalenia wskazanej skóry. A co do maseczek noszonych pod nosem to już szkoda gadać, bo trzeba po prostu być tępym i nieodpowiedzialnym żeby nie rozumieć że będąc potencjalnym bezobjawowym nosicielem wirusa można kogoś zarazić, pozbawić życia, w imię czego? Własnej wygody, oślego oporu przeciw władzy? Zwykłe chamstwo i głupota. A to należy tępić!
Trzeźwy do górol23:07, 17 października 2020
Następny pijany pewno Ty pojedziesz jak masz takie podejście....
zły22:24, 17 października 2020
@agaa.Osiemdziesiąt procent pańć ,posiadaczek prawo jazd(myślenie się skończyło po dostaniu prawo jazd), jeżdzi jak pijane z telefonem przy uchu.To jest normalne? Na to jest przyzwolenie?
inwitro22:11, 17 października 2020
@górol. Obywatel by w ryj dał,kluczyki w pole wy#&*ił.Konfidentów teraz jak w Korei Północnej.Za to że łazisz w maseczce pod nosem doniosą.Chore czasy.@ MAMUSIU RATUJ.Nie miałem mamy,brata,jestem sierotą.
pol20:45, 17 października 2020
górol ty naprawdę masz coś z głową
Smok19:34, 17 października 2020
Konfidenci, konfidenci. Jak go mieli we dwóch to było tylko wyrzucić kluczyki hen daleko w pole i gościu ma dwa wyjścia: iść wytrzeźwieć albo wezwać pały, że go napadli ;-)
Loscypek19:00, 17 października 2020
Pewno jechol na kiermas
MAMUSIU RATUJ18:45, 17 października 2020
Gorol a jakby ten palant zabil twoja mame siostre itd...i co dalej twierdzisz ze to konfidenci?Nie myl pojec dzieciaku.Dorosnij do sytuacji.Pozdrawiam.
pfrf18:13, 17 października 2020
@górol, dorośnij chłopcze.
takie tam17:39, 17 października 2020
górol no mogłeś być tam ty i ładnie go zatrzymać i czekać aż wytrzeźwieje i po sprawie, a jak byś ty się nadział na niego autkiem to pewno byś wziął winę na siebie przecież on pijany to mógł ci drogę zajechać . I pewno byś mu wyklepał autko i co gorsza jak ktoś by miał uszczerbek na zdrowiu to byś za niego rentę płacił. Zasady są dla wszystkich zmień prawo że można wszystkim jeździć nawalonym jak ci nie pasuje a jak na razie to brawa dla kierowców którzy nie przejechali obojętnie bo pewnie czyjeś zdrowie uratowali
górol15:35, 17 października 2020
Konfidenci ,a nie obywatele
agaa15:03, 17 października 2020
Brawa za postawę innych kierowców na drodze, a szczególnie dla osoby która uniemożliwiła pijanemu dalszą jazdę i zapobiegła nieszczęściu.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij