Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
23.12.2020, 13:53 | czytano: 2545

Prezenty od mundurowych

Funkcjonariusze zakopiańskiej Policji, Straży Granicznej, Straży Parku TPN oraz Związków Zawodowych Policji i Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA przygotowali świąteczne prezenty dla dzieci i nastolatków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tatrogród” w Zakopanem.

W przekazanych dzisiaj paczkach znalazły się między innymi ubrania, słodycze, kosmetyki i artykuły szkolne. Wszyscy bardzo chętnie włączyli się do akcji i pomimo dość krótkiego terminu realizacji, zebrali środki na zakup potrzebnych dla dzieci rzeczy.

- Zbiórkę przeprowadziliśmy wśród Policjantów i pracowników Policji oraz wśród funkcjonariuszy Straży Granicznej w Zakopanem. Wsparli nas bardzo hojnie również koledzy z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region IPA Zakopane oraz policyjni związkowcy - relacjonuje asp. Roman Wieczorek z zakopiańskiej policji. - Dzięki spontanicznej akcji mundurowych udało się zakupić ubrania, kosmetyki, słodycze oraz potrzebne przybory szkolne. Dzisiaj mundurowi zawieźli przygotowane paczki do „Tatrogrodu” i przekazali je na ręce kadry i podopiecznych. Wśród przygotowanych prezentów znalazły się również choinki podarowane przez funkcjonariuszy Straży Parku TPN, które jeszcze dzisiaj zostaną ubrane przez dzieci. Przygotowane paczki rozradowanym maluchom i młodzieży wręczali opiekunowie. Słowom uznania przekazanym przez Panią Dyrektor „Tatrogrodu” dla wszystkich darczyńców nie było końca. Na pamiątkę od dzieciaków otrzymaliśmy piękną świąteczną bańkę i list z podziękowaniami.

Bezcenny uśmiech, który zagościł na twarzach dzieci powoduje niezmierną radość z niesienia pomocy innym.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
obywatel20:16, 23 grudnia 2020
@Kierowca.Postaraj się być grzecznym kierowcą to nie będziesz od mundurowych dostawał mandatów.Zdrówka,szerokości.
jajakobyły19:43, 23 grudnia 2020
Żenada nic nie pomoże , spieprzyliście 25 lat pracy waszych poprzedników.Jak starych prawi wywalali ze służby to Policja miała pow 70% zaufania teraz ma 40 % pogratulować.
Kierowca14:05, 23 grudnia 2020
Komuna na całego
Przecież te prezenty to my obywatele sprezentowaliśmy a mundurowi je tylko przekazali .
Mój wpis nie znaczy że jestem sprzeciw tylko przekaz mi się nie podoba .

Mundurowi nigdy nic nie dają . Dają tylko mandaty
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij