Piątek, 24 września 2021, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 21.708 km/h Wilgotność: 71 %
-
brak pomiaru
Clouds
13°
Wiatr: 23.94 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
14°
Wiatr: 23.904 km/h Wilgotność: 63 %
Clouds
12°
Wiatr: 14.724 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
12°
Wiatr: 16.416 km/h Wilgotność: 79 %
30.05.2021, 17:15 | czytano: 2903

Trener Gusov: "Mam nadzieję, że będzie to bardzo charakterna drużyna"

zdj. Podhale Nowy Targ

NOWY TARG. - W tej chwili mamy kadrę zespołu składającą się wyłączenie z chłopaków wyszkolonych w Nowym Targu. Trenujemy z tymi chłopakami, którzy są na miejscu, do tego Adrian Gajor oraz Damian Szurowski trenują indywidualnie i dołączą do nas później - mówi trener Podhala Nowy Targ Andriej Gusov.

Na stronie klubu ukazał się wywiad z trenerem. Marcin Spyrła pyta Andrieja Gusova o przygotowania do sezonu, skład zespołu, plany kontraktowe i mecze sparingowe.

- Trenujemy obecnie w liczbie czternastu zawodników, dołączą do drużyny w późniejszym terminie na pewno zawodnicy od trenera Jacka Szopińskiego i dostaną swoją szansę - mówi trener Podhala.

Na pytanie o zagranicznych zawodników, odpowiada: - Owszem, taka sytuacja jest możliwa, ale tylko wtedy, gdy nie zakontraktujemy wszystkich możliwych swoich wychowanków, którzy będą się chcieli do nas dołączyć. Musimy się liczyć z tym, że w przypadku, gdy nie będziemy mogli skompletować składu, będziemy zmuszeni do poszukiwań i zatrudnienia zawodników zagranicznych. Ostatnimi czasy widywałem się z wieloma chłopakami z Nowego Targu – z Marcinem Koluszem, Mateuszem Michalskim, dużo rozmawialiśmy i na pewno chętnie widział bym ich w swojej drużynie, ale to jest uwarunkowane wieloma czynnikami.

Pytany o nadchodzący sezon, Andriej Gusov mówi: - Każdy trener przed meczem wychodzi i gra o zwycięstwo! I tak też, będzie w tym przypadku. Naszym dodatkowym celem na ten sezon jest dać szanse i przede wszystkim podszkolić tych młodych zawodników oraz z czasem zobaczyć, który z nich jest w stanie walczyć o najwyższe cele. Mam nadzieję, że będzie to bardzo charakterna drużyna i pokaże to w meczach ligowych.

Cała rozmowa na stronie Klubu Tauron Podhale Nowy Targ.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij