Sobota, 28 maja
Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Rabka Zdrój
Clouds
10°
Wiatr: 20.988 km/h Wilgotność: 40 %
Clouds
10°
Wiatr: 22.608 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
11°
Wiatr: 20.016 km/h Wilgotność: 41 %
Clouds
11°
Wiatr: 22.068 km/h Wilgotność: 47 %
Clouds
17°
Wiatr: 18.828 km/h Wilgotność: 38 %
Clouds
14°
Wiatr: 16.38 km/h Wilgotność: 45 %
Jakość powietrza
32 %
Nowy Targ
16 %
Zakopane
24 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
30.05.2021, 17:15 | czytano: 3141

Trener Gusov: "Mam nadzieję, że będzie to bardzo charakterna drużyna"

NOWY TARG. - W tej chwili mamy kadrę zespołu składającą się wyłączenie z chłopaków wyszkolonych w Nowym Targu. Trenujemy z tymi chłopakami, którzy są na miejscu, do tego Adrian Gajor oraz Damian Szurowski trenują indywidualnie i dołączą do nas później - mówi trener Podhala Nowy Targ Andriej Gusov.

zdj. Podhale Nowy Targ
Na stronie klubu ukazał się wywiad z trenerem. Marcin Spyrła pyta Andrieja Gusova o przygotowania do sezonu, skład zespołu, plany kontraktowe i mecze sparingowe.

- Trenujemy obecnie w liczbie czternastu zawodników, dołączą do drużyny w późniejszym terminie na pewno zawodnicy od trenera Jacka Szopińskiego i dostaną swoją szansę - mówi trener Podhala.

Na pytanie o zagranicznych zawodników, odpowiada: - Owszem, taka sytuacja jest możliwa, ale tylko wtedy, gdy nie zakontraktujemy wszystkich możliwych swoich wychowanków, którzy będą się chcieli do nas dołączyć. Musimy się liczyć z tym, że w przypadku, gdy nie będziemy mogli skompletować składu, będziemy zmuszeni do poszukiwań i zatrudnienia zawodników zagranicznych. Ostatnimi czasy widywałem się z wieloma chłopakami z Nowego Targu – z Marcinem Koluszem, Mateuszem Michalskim, dużo rozmawialiśmy i na pewno chętnie widział bym ich w swojej drużynie, ale to jest uwarunkowane wieloma czynnikami.

Pytany o nadchodzący sezon, Andriej Gusov mówi: - Każdy trener przed meczem wychodzi i gra o zwycięstwo! I tak też, będzie w tym przypadku. Naszym dodatkowym celem na ten sezon jest dać szanse i przede wszystkim podszkolić tych młodych zawodników oraz z czasem zobaczyć, który z nich jest w stanie walczyć o najwyższe cele. Mam nadzieję, że będzie to bardzo charakterna drużyna i pokaże to w meczach ligowych.

Cała rozmowa na stronie Klubu Tauron Podhale Nowy Targ.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas