Sobota, 28 maja
Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Zakopane
Clouds
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
Wiatr: 7.812 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 7.452 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
22 %
Nowy Targ
8 %
Zakopane
14 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
17.12.2021, 09:13 | czytano: 3019

Zakopane: areszt za narażenie policjanta

Zakopiańscy policjanci ujęli poszukiwanego mężczyznę. Podczas próby zatrzymania doszło do groźnej sytuacji, którą policjant mógł przypłacić zdrowiem. Z tego też powodu 21-latek odpowie za czynną napaść na funkcjonariusza.

Patrolujący miasto tatrzańscy policjanci zauważyli w samochodzie, w towarzystwie kobiety, poszukiwanego 21-latka. Policjanci w dogodnym momencie zatrzymali pojazd, a jeden z funkcjonariuszy podbiegł do poszukiwanego, który siedział na miejscu pasażera. Policjant zdążył uchwycić mężczyznę przez otwarte okno, ale pojazd nagle ruszył ciągnąc policjanta. Kobieta pod presją poszukiwanego mężczyzny nie reagowała na wezwania do zatrzymania samochodu. - Pomimo grożącego niebezpieczeństwa policjant nadal trzymał poszukiwanego, a samochód pokonał kilkadziesiąt metrów - relacjonuje asp. szt. Roman Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Ostatecznie para pochodząca z powiatu tatrzańskiego została zatrzymana i usłyszała zarzuty zmuszania do zaniechania czynności prawnej, narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjanta.
Zakopiański sąd aresztował poszukiwanego 21-latka na trzy miesiące. Natomiast 28-letnia kobieta została objęta dozorem policyjnym. Za czynną napaść na funkcjonariusza grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

oprac. r/ KPP Zakopane
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
żal serce ściska18:10, 18 grudnia 2021
Tępić chuligaństwo w zarodku i nie pozwolić się mu rozprzestrzeniać bezkarnie . Co z Takiego człowieka pozostanie dla państwa. @1 kat i już do policjanta się sadzi? A co zrobi z normalnym człowiekiem bezbronnym . Może o to chodzi , by wszyscy siedzieli w domu przy piecu/ jak jeszcze ktoś ma go w domu , bo go nie zlikwidował jak mu Jourova i Timmermans kazali/ i marznie w kożuchu .
Smok20:43, 17 grudnia 2021
Oj tam, oj tam.

Modi pisze z nami? ;-)

Nie piszę, ale czytam. Cześć Smoku. Moderator. :o)
Życie12:12, 17 grudnia 2021
Za czynną napaść kobieta ma dozór, a za maseczki po sądach włóczą. Gdzie tu sprawiedliwość?
pomyśl zanim coś chlapniesz11:58, 17 grudnia 2021
Tak też się domyślałem ,że ta Lempart znajdzie naśladowców, bo za dużo było bezkarności wobec tego parszywego , wulgarnego babska , która wszystkich i każdego z osobna ma za nic. Więcej władza ogólnie pojęta musi pobłażać naruszanie prawa w każdym temacie , a niedługo nikt bezpiecznie nie przejdzie ulicą , bo policjant będzie się bał wyjąć pałkę , wyjąć broń , a chuligani opanują środowisko , będą bić , pluć i kopać przechodniów . Brawo dla policjantów ,że w słusznej sprawie stanęli po właściwe stronie mocy. zaznaczam - w słusznej sprawie . Są i tacy , którzy lubują się w prowokowaniu , ale to są ci , którzy niewłaściwe niedbale zostali zweryfikowani , BĄDŹ NIEWŁAŚCIWIE PRZYGOTOWANI DO ZAWODU .
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas