Samochód zablokował wyjazd z posesji przy ulicy Kościelnej. Właścicielka wezwała policję - podhale24.pl
Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida
Zakopane
Rain
21°
Wiatr: 14.148 km/h Wilgotność: 73 %
Rain
10°
Wiatr: 14.976 km/h Wilgotność: 74 %
Rain
21°
Wiatr: 15.696 km/h Wilgotność: 72 %
Rain
10°
Wiatr: 8.748 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
22°
Wiatr: 12.132 km/h Wilgotność: 63 %
Clouds
20°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 71 %
Jakość powietrza
64 %
Nowy Targ
44 %
Zakopane
50 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
02.04.2024, 10:55 | czytano: 7916

Samochód zablokował wyjazd z posesji przy ulicy Kościelnej. Właścicielka wezwała policję

NOWY TARG. W poniedziałek wieczorem, na zlecenie policji, pomoc drogowa odholowała samochód, który zablokował wyjazd z kamienicy przy ulicy Kościelnej.

Fot. KK
Fot. KK
Kobieta długo czekała, aż kierowca zjawi się i przestawi samochód. W końcu zgłosiła sprawę na policję. Auto został zabrane na lawetę i odholowane.- Zgłoszenie o blokowaniu wjazdu wpłynęło wczoraj po godzinie 19. Kierowca audi za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym - informuje podkom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji iw Nowym Targu.r/kk/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Igorrr23:11, 2 kwietnia 2024
Blokowanie miejsc postojowych skrzynkami, koszami (pustymi, w dni kiedy śmieci nie są odbierane), ?kobyłkami?, wiadrami? centrum z tego słynie. Normalnie zacznę dzwonić na policję i zgłaszać. Wtedy muszą interweniować, bo sami policmajstry jeżdżą i nie chcą widzieć. A gość co zastawił bramę - tak samo inteligentny inaczej jak w/w.
Jan22:54, 2 kwietnia 2024
do Invest- czy oczekiwanie na wyjazd 3 godziny to normalne,to moment?
Jak możesz nazywać osobę,której uniemożliwiono wyjazd osobą nienawistną i zawistną?!
A Pisowiec pisze o złośliwości! Czy wg. was parkowanie przed bramą wyjazdową nie jest złośliwością?!
Złamał przepisy,dostał mandat, następnym razem będzie szanował prawa innych!
bogdan22:01, 2 kwietnia 2024
i bardzo dobrze
Koma20:43, 2 kwietnia 2024
Jeśli już tak parkujesz, to zostawiaj swój numer telefonu za szybą, i nie odchodź daleko.
xxx16:36, 2 kwietnia 2024
Tak to jest właśnie jak się prawo jazdy w chipsach znajduje. Jak można tak stanąć centralnie na wyjeździe z posesji, to trzeba być już totalnie bez wyobraźni!!! Takim ludziom powinni odbierać prawa jazdy bo to na pewno nie jedyne ich wykroczenia, bo skoro parkować nie umieją to jeździć na pewno też. A obok przecież duży parking tylko chodzić się nie chce, to teraz odebrać prawko żeby się nauczył na nogach chodzić
Zagadka16:20, 2 kwietnia 2024
A,, smieci'', w postaci skrzynek wiaderek blokujacych.... Dlaczego policja tego nie widzi ślepa czy co??? Pisać mandaty
AA16:03, 2 kwietnia 2024
I bardzo dobrze, nieraz mi też staną pod bramą nie ich ponad godzinę, ale oni tylko na minutkę stanęli.
z Chyrowa14:38, 2 kwietnia 2024
A czy sam mogę wezwać pomoc drogową z lawetą by mogła odholować wóz który blokuje mi wjazd i wyjazd mojej bramy???Czy muszę w tym celu korzystać z "młodocianych przyszłych emerytów" jak to jest z tym
fokdaKNT14:24, 2 kwietnia 2024
KaNTolino w akcji :D
R.14:02, 2 kwietnia 2024
Ci, którzy piszą, że można zostawić samochód na czyimś wjeździe bo jest mało miejsc parkingowych, albo że właściciel pojazdu, który chciał wyjechać z własnej posesji, zrobił nieelegancko donosząc na kierowcę źle zaparkowanego samochodu, chyba postradali rozum. Problem z małą ilością miejsc parkingowych jest wszędzie, co nie oznacza że można komuś blokować wyjazd z własnego domu. Twierdzenie, że można szybko ustalić właściciela po numerze rejestracyjnym i do niego zadzwonić jest niedorzeczne- ten telefon to niby skąd policja ma znac? Czy może mieliście na myśli wysłanie pisma poleconego i odczekanie ustawowych 14 dni?
furman13:36, 2 kwietnia 2024
Do Pisowiec. No właśnie bądźmy ludźmi, nie blokujmy wyjazdów z posesji, szanujmy się. Bardzo dobrze zrobiła właścicielka. Brawo
Sdsss13:11, 2 kwietnia 2024
Tez kiedyś mi ktoś na wjeździe stanął. Zadzwoniłem, przyjechała policja, sprawdzili numery, pojechali pod adres zamieszkania, jako że nikogo nie było w domu, to wezwali lawetę. Całość ok 1-1,5h trwała. Jeżeli ktoś zostawia samochód na wjeździe na dłużej niż parę minut, sam się prosi o odholowanie. A sytuacje są różne, chcesz jechać szybko coś załatwić i ci ktoś blokuje wyjazd. Nie mówiąc już o sytuacjach awaryjnych, np. Szpital. Rozumiem brak miejsc, ale to nie jest problem mieszkańców że przyjezdni nie mają gdzie zaparkować. Parking przy mopsie jest dosyć duży, na lodowisku też. Ale to już trzeba kopytami ruszyć. Zdjęcie z godzin wieczornych, a więc i miejsca dużo. Było, no chyba że dysk już od rana
misiek z gór12:43, 2 kwietnia 2024
Ale wszyscy mądrzy , jak by takiemu mądremu ktoś stanął przed bramą i zablokował wyjazd z posesji to by się dowiedział jak to jest przyjemnie , są parkingi w obrębie ulic , starej targowicy , tylko tyłka się nie chce ruszyć , wnet by do kościoła wjeżdżali samochodem , taki właściciel płaci podatki od nieruchomości , tylko nikomu się nie chce płacić , pozdrawiam .
Xyz12:41, 2 kwietnia 2024
Do Pisowiec
Zlośliwość???? Złośliwy to jest ten który zostawił samochód pod bramą wjazdową.

Do Invest
Na moment? Kobieta ponoć czekała na kierowcę i nie mogła się doczekać, dlatego zadzwoniła na policję.
malagosia649112:08, 2 kwietnia 2024
do pisowiec: co Pan bredzi?? Pouczyć za blokowanie wjazdu/wyjazdu?! to chałupa będzie mi się paliła, straż nie dojedzie a policja ma upominać????
nie z furmanki11:41, 2 kwietnia 2024
No właściwe to czasami nie ma możliwości zaparkować, bo jest wjazd do garaży i to rozumiem i nawet szanuję. Nie jest dla mnie zrozumiałe stawianie wiaderek, "koziołków" i innych gadżetów blokujących miejsca parkingowe wzdłuż ulic. Nie przesiadam się z furmanki i czuję się takim sformułowaniem obrażona. Ale idąc takim myśleniem uważam, że ten kto blokuje miejsca parkingowe zachowuje się chamsko i też powinien być karany i nie odstawieniem wiaderka.
Invest11:39, 2 kwietnia 2024
Naprawdę, skąd w ludziach tyle nienawiści i zawiści, że od razu dzwonią po lawetę i policję, ze ktoś na moment zostawił samochód, a wiadomo jaka sytuacja jest z miejscami parkingowymi w centrum. Trzeba zostawiać samochód na parkingu koło Straży Pożarnej albo szukać miejsc w ulicach wokół rynku.
Miastowy11:32, 2 kwietnia 2024
A zwróć takiemu uwagę to niewiadomo jakimi wyzwiskami cię obrzuci
Pisowiec11:29, 2 kwietnia 2024
co za złośliwość przecież Policja ma dostęp do danych właściciela pojazdu :) ustalić dane telefon zadzwonić zapytać pouczyć nie karać czy samochód holować wiedząc ze w mieście jest problem z parkingami bądźmy ludźmi
P.11:04, 2 kwietnia 2024
I bardzo dobrze.
Jasiek11:00, 2 kwietnia 2024
W Nowym Targu blokowanie wjazdu zdarza się bardzo często. Niektórzy kierowcy to chyba przesiedli się na samochody bezpośrednio z furmanek.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas