Zmiana burmistrza Szczawnicy - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Czarny Dunajec
Rain
15°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
15°
Wiatr: 9.072 km/h Wilgotność: 80 %
Rain
15°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 72 %
Rain
16°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
22°
Wiatr: 9.432 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
19°
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
68 %
Nowy Targ
54 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 27 | 54 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
21.04.2024, 23:36 | czytano: 6273

Zmiana burmistrza Szczawnicy

Wszystko wskazuje na to, że Bogdan Szewczyk zostanie nowym burmistrzem Szczawnicy.

Bogdan Szewczyk. Fot. Facebook
Bogdan Szewczyk. Fot. Facebook
Według nieoficjalnych informacji zdobył więcej głosów niż obecny burmistrz Grzegorz Niezgoda. Ten poinformował już w mediach społecznościach o swojej porażce. - Bardzo serdecznie DZIĘKUJE za wszystkie oddane na mnie głosy zarówno w I turze jak i w dniu dzisiejszym w II turze, 👉👉👉 niestety Państwa wsparcie nie wystarczyło abym nadal pełnił funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica - GRATULUJĘ mojemu konkurentowi - PANU BOGDANOWI SZEWCZYKOWI - napisał Grzegorz Niezgoda na Facebooku.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
Piotr z nizin06:24, 8 maja 2024
Gratuluję nowemu burmistrzowi i życzę powodzenia w realizowaniu mądrych decyzji na rzecz rozwoju Szczawnicy i Dobra jej mieszkańców.
kibic11:46, 23 kwietnia 2024
Tak się złożyło ,że mieszkańcy dali czerwoną kartkę Grzesiowi,a Boguś jeszcze nie zaczął ,to już ma sygnały i pytania czy da sobie radę.Grzesia burmistrzowanie było równoległe z oddziaływaniem na KS Jarmuta.Najpierw zapał niejasne finansowanie klubu wtrącanie się w jego struktury potem chore ambicje o awansie do IV ligi kosztem swoich szczawnickich zawodników ,a wreszcie upadek ,degradacja i na koniec zgliszcza po sobie.Boguś znowu, będzie musiał odciąć się od firmy,bo stanowisko publiczne staje się w tym momencie nadrzędne.I pamiętaj tak jak obiecałeś ,że będziesz do Szczawnicy ludzi ściągał a nie z niej wywoził jak choćby na wieczorki taneczne do Krościenka do Walusia czy Stajkowej ,tak jakbyśmy w Szczawnicy nie mieli lokali.I jeszcze jedno Panie Bogdanie....trzeba zweryfikować jak to się stało że Pan Burmistrz oddał bezcenny teren przy kolejce PKLowi.Namiot który tam stał to było znane miejsce rozrywki dla kibiców i do potańcówki dla turystów i młodzierzy.Ludzie go znali i często przyjeżdżali do Szczawnicy nie tylko żeby pochodzić po górach ,ale żeby miło spędzić wieczór.Dawniej w mieście było kilka lokali gdzie można było mile przy muzyce spędzić czas.Dzisiaj nie ma już nic oprócz Dworku ,ale tam trzeba płacić za wstęp.W każdej szanującej się miejscowości turystycznej i uzdrowiskowej ludzie wieczorem wychodzą do knajpy na tańce ,a u nas wieczorem pustki jak w pustelni.Proszę jechać nad morze czy do innego uzdrowiska choćby Ciechocinka .Tam dba się o każdego klienta.Żeby ściągać ludzi do Szczawnicy to musi być szeroka oferta kulturalno rozrywkowa,a ludzie muszą mieć wybór i atrakcje.Turysta przyjeżdża do nas i musimy stworzyć mu zachętę żeby się tutaj nie nudził i u nas wydawał pieniądze.Bo tak to wygląda że później wywożą firmy turystyczne gości na Termy na Słowację i na różne inne wycieczki i fajnie ,tylko ci ludzie wydają swoją kasę gdzie indziej a nie w Szczawnicy.
Alana07:23, 23 kwietnia 2024
Do Jara.Masz rację Żeby wysadzić cwaniaka z dobrego stołka trzeba nieraz głosować nawet na gorszego ,ale to poczętek i zobaczymy co będzie działał Szawczyk.Dajmy mu szansę bo Grzesiu ją już utracił.
Jaro.20:54, 22 kwietnia 2024
Po owocach go poznamy,byle nie takich jak Koalicja Rzadzaca ze swoimi 100 konkretami(jakie to konkrety to widać).Szewczyk nie ma żadnego doswiadczenia w zarzadzaniu tak dużą "firmą" jaką jest miasto,a uczenie sie na błędach może być kosztowne.Owszem Niezgoda był taki z "góry patrzący",niektórzy uważaja ze nieprzystępny,trudny,a jaki jest Szewczyk? Wylewny? Zobaczymy co potrafi.Najgorsze w tym kraju jest to ze nie głosuje się meytorycznie,na program,za czyms dobrym ,tylko PRZECIW komuś.Pisowcy przeciwko Po i odwrotnie.Tu myśle ze tez sporo głosów było przeciwko Niezgodzie a nie za Szewczykiem.
Hinka15:13, 22 kwietnia 2024
Teraz by sie jeszcze zdało przewietrzyć trochę zatwardziałych urzędasów , popleczników i kolesiów Grzesia w magistracie .Nowa rada ,nowy burmistrz i nowy zastępca do spraw inwestycyjnych ,nie muszą byś profesorowie ,docenci ,mgry i inżyniery ale praktycy i szczawiczan zwolennicy.Bo tak do tej pory bywało że szczawniczanie tu mieszkający nic nie mogli ,ale inni cwaniacy wszystko załatwiali, bo euro i dolary miewali.
z pod Jarmuty14:04, 22 kwietnia 2024
Czekam do najbliższej zimy jak Szewczyk nam zapełni turystami Szczawnicę, bo biadolił na ich brak i winił za to Niezgode. Mam nadzieję zdaje sobie Pan sprawę , że ludzie głosowali nie na Pana, tylko przeciw Niezgodzie. Więc Pana wygrana to nie do końca czysty głos ludu i Gloria in Excelsis.
FG7812:04, 22 kwietnia 2024
Ani jeden ani drugi nic nie wnieśliby do rozwoju Szczawnicy, która jest pod ścianą. Trzeba mieć wizję i konkretnie realizować bacząc na dziury w jezdniach. Pewnych zaniedbań nie da się zminić bo czasu nie da się cofnąć. Czy będzie Pan Niezgoda, czy Pan Szewczyk lub inna osoba trzeba zadać sobie pytanie, dokąd zmierza Szczawnica a może dryfuje?
fatamorgana11:59, 22 kwietnia 2024
To razem z Bogdanem Bartoszki,Witoldki,Rafałki, Marki, Marcinki,Staszki, toporkowe Piotrusie, Łukaszki, Jolusie, Ewusie ze swoim przygotowaniem bardzo profesjonalnym w samorządzie wreszcie zrobią nam krainę mlekiem i miodem płynącą, bo przecież w Szczawnicy nic do tej pory nie zostało zrobione i nic się nie działo.
kopacz z Jarmuty11:54, 22 kwietnia 2024
I tak długo sie trzymał stołka , mimo swojego charakteru , bo miał kło siebie swoich przyd... , którzy w końcu mu pomogli wysadzić go z fotela . Teraz trza zakasać rękawy , a tu nic poza "rządzeniem" i pokazywaniem nic się nie umie , bo niby skąd , skoro nic się w życiu nie umiało i nie robiło. Wyrazy współczucia Grzesiu .
Spec11:28, 22 kwietnia 2024
Oj Szczawniczanie, marnie to widzimy,... będziecie mieć tylko pod górkę. Bez doświadczenia samorządowca, kierowca - burmistrzem ?????? Wizjonerzy marnie to wygląda.Szczawnica piękne miasto z tradycją i pozwolić nie swojemu wejść na urząd burmistrza???- to brak szacunku dla rodowitych szczawniczan- Waszych przodków.Pozdrawiam
Piłkarz11:22, 22 kwietnia 2024
Skończyło się eldorado klakierów Grzesia ,już zaczeli oczerniać Szewczyka który jeszcze nie zaczoł nic robić.Niezgodę rozliczyć z tych 8 lat zmarnowanych i jego Pity też.
Tomek11:05, 22 kwietnia 2024
Jeszcze będziecie tego niedobrego Niezgode wychwalać. Już za chwilkę. Siedzimy i czekamy .
księgowy10:40, 22 kwietnia 2024
Ja czekam na oświadczenie majątkowe w BIP nowego Burmistrza. Machanie Pitem na facebooku to nie wszystko.
baca10:09, 22 kwietnia 2024
O to teraz skończy się wożenie na Jaworki emerytów do domu seniora!!!!
A co z paniami co miały wycieczki za darmo ????
rancho10:04, 22 kwietnia 2024
Ciekawe czy teraz jego autokary i busy będą dalej będą parkować jak chcą ? A może zawiesi działalność, bo w firmie chyba poza nim nikt nie ma licencji transportowej.
kopacz z Jarmuty09:34, 22 kwietnia 2024
Doczekałem się , by wreszcie odszedł ten mierny , ale wierny Niezgoda . Pięknie zaczyna się ten tydzień od takiej wiadomości
Jasiek09:17, 22 kwietnia 2024
Burmistrzem się bywa człowiekiem się jest, Niezgoda nie zasłużył aby nazywać
też szczawniczanin08:58, 22 kwietnia 2024
Wybrani radni w zdecydowanej większości chociaż młodzi niestety nie nadający się, masakra. Wybrany burmistrz wizjoner niż konkret. Ogólnie wszyscy bez przygotowania i doświadczenia w samorządzie które nie zdobędą na zawołanie. Szczawnicy nie stać na kolejne zmarnowane lata w tym przypadku na naukę i błędy nowych włodarzy. Realnie lepiej jakby burmistrzem pozostał jednak doświadczony Niezgoda pomimo jego ludzkich ujemnych wad. A tak to mamy efekt głosowania na kiepskich kontrkandydatów na burmistrza, byle tylko ze złości nie na Niezgodę. Jak mówi przysłowie: Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.
Spec08:22, 22 kwietnia 2024
Brak kompetencji to atut nowego włodarza. Śmiechu warte.
Jaworniak07:51, 22 kwietnia 2024
Teraz Grzesiu do Szewczyka się przymila na posadkę w urzędzie liczy.Śmiał się z Szewczyka i jego radnych ,teraz pośmiejemy się z Grzesia.
Polbud07:49, 22 kwietnia 2024
Bardzo dobrze się stało , bo wiekszego ignoranta jak Niezgoda Szczawnica nie miala nigdy i te straszne pomyłki inwestycyjne w mieście wyrzucanie dużych pieniędzy niepotrzebne,zawalone i spaprane milionowe inwestycje.Nowa ulica bez kanalizacji sanitarnej i oświetlenia to już szcyt.Grzesiu teraz wielki wstyd ,wezmę cię na budowę byś poznał co zawalałeś.
Jaś07:19, 22 kwietnia 2024
Julcia pakuj się
Marian06:09, 22 kwietnia 2024
Licze na spelnienie Pana obietnic.
Program wyborczy zostawie zeby wiedziec coś Pan zrobił z tych obietnic za kilka lat....
To parkingowa z Jaworek bedzie miala fory u Pana???
szczawniczanin01:45, 22 kwietnia 2024
Grzesiu, a nie pomyślałeś, że jednak to Ty zawaliłeś te ostatnie lata???? ta pogarda, dla ludzi, ta wyższość, my nie jesteśmy gorsi od Ciebie, my jesteśmy wyborcami, 17 lat pasłeś się i niczego się nie nauczyłeś, niestety władza uzależnia, będzie bolało, przynajmniej na początku, ale będziesz miał czas teraz dla rodziny, dla żony. pozdrawiam i wszystkiego dobrego na nowej drodze, tej takiej jak my, że do burmistrza ciężko się dostać ;-) wiem, że uszczypliwe, ale TY zrozumiesz
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas