"Podhalańska" o dobru prawie wszystko - podhale24.pl
Rabka Zdrój
Clouds
11°C
Clouds
14°C
Clouds
11°C
Clouds
12°C
Clouds
10°C
Clouds
9°C
Kartka z kalendarza
06.11.2007, 15:30 | czytano: 1525

"Podhalańska" o dobru prawie wszystko

NOWY TARG. Państwowa Podhalańska Wyższa Szkoła Zawodowa zorganizowała Dni Jana Pawła II. W ramach uroczystości odbyły się msza święta i szereg wykładów poświęconych pojęciu dobra.

R. Miśkowiec / na zdj. ks. Edward Pasteczko
R. Miśkowiec / na zdj. ks. Edward Pasteczko
Po mszy studenci spotkali się w sali konferencyjnej "Euroregionu Tatry". Tu wysłuchali trzech wykładów, odczytanych przez duszpasterza akademickiego i dwóch wykładowców uczelni. Ks. dr Edward Pasteczko wygłosił wykład pt. "Dobro jako wartość", dr Wojciech Kudyba - "Dobro w literaturze", natomiast dc. dr Maria Madej, dr Maciej Rak - "Dobro w komunikacji interpersonalnej".

Uroczystości zakończyła dyskusja i inscenizacja wykonana przez studentów PPWSZ.

ryb/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas