Środa, 27 maj 2020, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 89
Clouds
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.09.2014, 00:49 | czytano: 2189

Mieszkanka Krośnicy - Rozalia Szaflarska świętuje setne urodziny (uzupełnienie)

NOWY TARG. Pani Rozalia Szaflarska z Krośnicy ukończyła dziś 100 lat. Z tej okazji wójt gminy Stanisław Gawęda wraz z przewodniczącym Rady Gminy Wiesławem Kwiatkiem w imieniu władz samorządowych Gminy Krościenko nad Dunajcem oraz własnym złożyli szanownej Jubilatce gratulacje i gorące życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz kolejnych jubileuszy.

Na uroczystości w Zakładzie Opieki Leczniczej w Nowym Targu obecni byli również dyrektor ZOL w Nowym Targu Marek Wierzba, przedstawiciele KRUS, kierownik USC w Krościenku Katarzyna Ziemianek, rodzina jubilatki oraz pacjenci ZOL-u.

Wójt podkreślił w swoim przemówieniu, że Pani Rozalia osiągnęła wiek, o którym marzymy wszyscy i którego życzymy sobie wzajemnie w szczególnie uroczystych dla nas chwilach.

Kapela góralska zagrała Solenizantce góralskie 200 lat.

Prezes KRUS w związku z osiągnięciem wieku 100 lat przez Panią Rozalię przyznał jej stałą premie do świadczenia, które dotychczas otrzymywała. Na zdjęciu - z-ca kierownika Placówki Terenowej KRUS w Nowym Sączu Stanisław Hyclak wraz z z-cą kierownika Wydziału Świadczeń PT w Nowym Sączu Bartłomiejem Stawiarskim, odczytują list gratulacyjny od prezesa KRUS i składają życzenia. - Jednocześnie tą drogą pragniemy podziękować władzom gminy Krościenko n/Dunajcem oraz Dyrekcji Szpitala w Nowym Targu za zorganizowanie bardzo miłej sympatycznej i przede wszystkim bardzo sympatycznej uroczystości dla Pani Rozalii, jej rodziny praz przyjaciół z oddziału. Gratulujemy organizatorom, a Pani Rozalii jeszcze raz wszystkiego najlepszego - dodają pracownicy KRUS.

źródło: UG Krościenko n/Dunajcem, KRUS,
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij