Poniedziałek, 21 październik 2019, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clear
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
06.03.2016, 23:51 | czytano: 1062

Orawskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych (zdjęcia)

zdj. Łukasz Sowiński

LIPNICA WIELKA. "Cześć Waszej pamięci - Żołnierze Wyklęci" - pod takim hasłem odbyły się dziś w Lipnicy Wielkiej uroczystości związane z Obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Okolicznościowe spotkanie przygotowali uczniowie liceum i gimnazjum w ZSO w Lipnicy Wielkiej pod okiem Bogusławy i Krzysztofa Wziątków, na podstawie autorskich scenariuszy.

Występ wzbogaciły filmy, prezentacje multimedialne, zdjęcia archiwalne i pieśni, a także wspomnienia uczestników tamtych dramatycznych wydarzeń. Scenariusz dostępny jest na gminnej stronie www.lipnicawielka.pl.

opr.s/ zdj. Łukasz Sowiński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
wtf?00:35, 8 marca 2016
Ludzi mało ale przynajmniej coś jest.
Jabłonka na czele z Panem Wójtem, Panem przewodniczącym Rady, Panią od edukacji, i wszyscy wspólnie olali święto, nie zorganizowali żadnych uroczystości. Oczeczędzają na 450 lecie?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij