Czwartek, 13 sierpień 2020, Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Zakopane i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 60
Clear
21°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 47
Clouds
23°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 60
Clouds
26°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 47
Clouds
23°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 65
Clouds
20°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 60
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.03.2016, 23:51 | czytano: 1232

Orawskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych (zdjęcia)

zdj. Łukasz Sowiński

LIPNICA WIELKA. "Cześć Waszej pamięci - Żołnierze Wyklęci" - pod takim hasłem odbyły się dziś w Lipnicy Wielkiej uroczystości związane z Obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Okolicznościowe spotkanie przygotowali uczniowie liceum i gimnazjum w ZSO w Lipnicy Wielkiej pod okiem Bogusławy i Krzysztofa Wziątków, na podstawie autorskich scenariuszy.

Występ wzbogaciły filmy, prezentacje multimedialne, zdjęcia archiwalne i pieśni, a także wspomnienia uczestników tamtych dramatycznych wydarzeń. Scenariusz dostępny jest na gminnej stronie www.lipnicawielka.pl.

opr.s/ zdj. Łukasz Sowiński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
wtf?00:35, 8 marca 2016
Ludzi mało ale przynajmniej coś jest.
Jabłonka na czele z Panem Wójtem, Panem przewodniczącym Rady, Panią od edukacji, i wszyscy wspólnie olali święto, nie zorganizowali żadnych uroczystości. Oczeczędzają na 450 lecie?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij