Poniedziałek, 14 czerwiec 2021, Imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana
Nowy Targ i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 11.628 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
16°
Wiatr: 11.772 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
17°
Wiatr: 11.628 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
17°
Wiatr: 9.828 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
17°
Wiatr: 19.08 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
15°
Wiatr: 11.556 km/h Wilgotność: 89 %
13.10.2017, 17:32 | czytano: 2959

Półwiecze "szóstki" i życzenia od burmistrza (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Józefa Rajskiego w Nowym odbyła się uroczystość jubileuszu 50-lecia.

Obchody rozpoczęły się mszą świętą w kościele św. Jadwigi Królowej, po której uczniowie, nauczyciele, goście uroczystości, w tym potomkowie posła i burmistrza Józefa Rajskiego, którego imię nosi szkoła, udali się do budynku szkoły. Tu powitała wszystkich dyrektor Barbara Sukiennik. Uroczystość rozpoczęły przemówienia. Jubileuszu gratulował szkole burmistrz Grzegorz Watycha w towarzystwie przewodniczącego Rady Miasta Andrzeja Rajskiego. Był też prezent dla szkoły - mikroskopy.

Burmistrz, z okazji Dnia Nauczyciela, złożył dziś życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty. "Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty podziękowania za trud pracy na rzecz edukacji i wychowania najmłodszych mieszkańców Nowego Targu. Państwa wymagająca praca jest zauważalna i doceniana przez całą społeczność naszego miasta. Życzę Państwu wytrwałości i tak potrzebnej satysfakcji z pracy. Życzę sukcesów edukacyjnych uczniów, realizacji zamierzonych przedsięwzięć, przede wszystkim zdrowia i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym".

W drugiej części jubileuszu SP nr 6 odbyły się występy uczniów i absolwentów szkoły. Przed publicznością zaprezentowali się Ali Al-Ani, Julia Jarząbek i Katarzyna Kostańczuk. Na zakończenie goście uroczystości udali się obejrzeć kroniki szkolne w przewiązce i na uroczysty obiad.

r/ zdjęcia Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij