Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama
Jabłonka
Clouds
19°
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 52 %
Clouds
19°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
19°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 81 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
07.02.2019, 11:01 | czytano: 3207

Złote Gody w Zakopanem

Burmistrz Leszek Dorula wraz z wiceburmistrz Agnieszką Nowak-Gąsienicą i przewodniczącym Rady Miasta Janem Glucem wręczyli medale małżonkom, którzy obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Fot. UM Zakopane
Medal „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, nadawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, otrzymali: Maria i Czesław Bieniek, Helena i Jan Bobek, Maria i Stanisław Bobrowscy, Helena i Janusz Borkowscy, Izabella i Stefan Gasikowscy, Janina i Andrzej Gawlak, Antonina Gąsienica-Giewont i Maciej Gąsienica, Stanisława i Bronisław Gąsienica-Kaspruś, Helena i Jerzy Gąsienica-Łuszczek, Ludwika i Jan Gąsienica-Mracielnik, Maria i Tadeusz Gąsienica-Roj, Maria i Stanisław Gorczowscy, Wanda i Władysław Grzeszczak, Maria i Franciszek Kaletka, Elżbieta i Tadeusz Kierniccy, Maria i Andrzej Kluś, Bożena i Mieczysław Korda, Maria i Stanisław Lach, Eulalia i Włodzimierz Mentel, Halina i Stanisław Nędza, Marta i Józef Palkij, Elżbieta i Lesław Pawłowscy, Teresa i Władysław Przepióra, Jadwiga i Ryszard Sikora, Zofia i Jan Słodyczka, Maria i Józef Stoch, Zofia i Władysław Stoch, Maria i Stanisław Strączek-Helios, Irena i Eugeniusz Tasz, Maria i Stanisław Walkosz-Kleta oraz Maria i Stanisław Ziach.

Wręczenie odznaczeń poprzedziła mszą św. w kościele Najświętszej Rodziny, którą odprawił ksiądz infułat Stanisław Olszówka, zaś o oprawę muzyczną uroczystości zadbał zespół Giewont.

Źródło: UM Zakopane
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas