Czwartek, 27 luty 2020, Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 83
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 81
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 83
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
28.12.2019, 12:00 | czytano: 3425

Wójt z czekiem u sześcioraczków

Fot. UG Ochotnica Dolna

Wójt gminy Ochotnica Dolna Tadeusz Królczyk wraz z przewodniczącym Rady Gminy Ochotnica Dolna Maciejem Mikołajczykiem odwiedzili rodzinę sześcioraczków w Tylmanowej.

Podczas wizyty wójt wręczył rodzicom czek na zakup wózków i fotelików samochodowych dla Kai, Malwiny, Zosi, Neli, Filipa i Tymona. Nie zabrakło również prezentu dla starszego brata Oliviera.

Odwiedziny były okazją do kolejnych rozmów z rodzicami na temat ich codzienności i wynikającej z niej potrzeb oraz do podsumowania dotychczasowej współpracy w zakresie niań sprawujących opiekę nad dziećmi. Opieka siódemką dzieci wymaga ze strony rodziców dobrej organizacji i planowania, co Klaudii i Szymonowi Marcom udaje się doskonale.

Źródło: UG Ochotnica Dolna, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
spod giewontu19:05, 28 grudnia 2019
Wspaniale, że wójt pamięta. Super rodzinka i trzeba im pomóc.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij