Piątek, 26 luty 2021, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Rabka Zdrój i okolice
Clear
11°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 66
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 66
Clear
12°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 66
Clear
14°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 58
Clear
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 91
Clear
11°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
02.10.2020, 13:20 | czytano: 1784

Modelarze wyróżnieni

W Jaworznie odbył się XI Festiwal Modelarski. Z wysokim miejscem i wyróżnieniami wrócili z niego członkowie Grupy Modelarskiej z Nowego Targu.

Senior Grzegorz Siuta zdobył trzecie miejsce miejsce w kategorii Samoloty tłokowe 1/72 Za C 130 Herkules oraz za ten model wyróżnienie specjalne Jaworek 2020, a także wyróżnienie za pojazd cywilny 1/24 GMC SnowKiller. Natomiast młodzik Dawid Siuta dostał wyróżnienie za udział.
Grupę Modelarską Nowy Targ Modelarstwo redukcyjne tworzą: Grzegorz Siuta, Paweł Jethon, Piotr Walicki, Dawid Siuta. Grupa współpracuje z modelarzami Gabrielem Wolskim (MOK) i Marcinem Sigmundem ( Skrzydlata Polska). To nieformalna grupa ludzi, która chce pokazać, że modelarstwo jest fajnym zajęciem i dobrym sposobem na spędzanie czasu przez młodszych jak i starszych.- Współpracujemy z nowotarskim MOK-iem, gdzie udzielamy pomocy przy warsztatach modelarskich. Odbyły się już w 2018 oraz w lipcu 2020 jako "Wakacje w mieście", gdzie pokazaliśmy jak budować makietę nowotarskiego dworca PKP. Organizujemy od tamtego roku Podhalański Festiwal Modelarski Ciupaga w Nowym Targu - informuje Grzegorz Siuta.oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij