Środa, 16 czerwiec 2021, Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Nowy Targ i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 1.044 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
11°
Wiatr: 0.504 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
11°
Wiatr: 2.268 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 1.044 km/h Wilgotność: 88 %
18.05.2021, 09:31 | czytano: 399

W końcu jest dostępny live z EKO-majówki

RABKA-ZDRÓJ: W zeszłą niedzielę odbył się skierowany do wszystkich mieszkańców Rabki piknik ekologiczny online. Niestety trwająca 4 godz. 45 minut transmisja na żywo została zablokowana zaraz po zakończeniu.

Stało się to, jak tłumaczy Marta Skrocka ze Stowarzyszenia Lokomotywa, z powodu kuriozalnej blokady nałożonej przez automatyczne wyszukiwarki na Facebooku - ogólnoświatowe firmy (Warner Music Group Rights Management i WatanNetwork) zgłosiły prawa do trwającego 30 s fragmentu muzyki wykonywanej przez Piotra Koleckiego na misie tybetańskiej. Stowarzyszenie Lokomotywa odwołało się od tych blokad i dzisiaj dopiero obie zostały zdjęte.

Transmisja jest dostępna pod adresem:
www.facebook.com/565394383586823/videos/508110956992653

- Goście i prowadzący rozmawiają o ważnych dla Rabki sprawach, niestety wszyscy są w maseczkach, ale takie obowiązywały jeszcze w niedzielę przepisy. "Potraktujmy to jako zapis dokumentalny naszych czasów" - proponują organizatorzy.

Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Lokomotywa przy współpracy z Urzędem Miasta i innymi lokalnymi stowarzyszeniami oraz firmami. Zaaranżowane w amfiteatrze studio odwiedzili liczni jak na pandemię goście, w tym burmistrz Leszek Świder, ekodoradca Stanisław Kiersztyn, ale też młodzież uczestnicząca w warsztatach teatralnych, dyrektor szkoły w Ponicach Stanisław Skawski i reprezentująca sklep Zdrowy Tydzień Adriana Żur. Jeszcze więcej osób związanych z Rabką można było zobaczyć na prezentowanych filmach stworzonych specjalnie na to wydarzenie.

Źródło: Stowarzyszenie Lokomotywa, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij