Zostań mecenasem kultury. Pomóż Agnieszce Banaś w wydaniu debiutanckiego albumu - podhale24.pl
Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Czarny Dunajec
Clouds
-0°
Wiatr: 21.924 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
-2°
Wiatr: 23.904 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 23.616 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
-0°
Wiatr: 20.592 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
-1°
Wiatr: 10.404 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
-1°
Wiatr: 20.916 km/h Wilgotność: 72 %
Jakość powietrza
46 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
24 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
26.10.2021, 10:11 | czytano: 1509

Zostań mecenasem kultury. Pomóż Agnieszce Banaś w wydaniu debiutanckiego albumu

NOWY TARG. Dźwiękiem i słowem stara się choć na chwilę zatrzymać pędzący świat. Materiał do jej autorskiej płyty pt. „Zapach ziemi” jest gotowy, potrzeba pieniędzy na jej wydanie. Ruszyła internetowa zbiórka.

Fot. Archiwum artystki
Fot. Archiwum artystki
Agnieszka Banaś - bo o niej mowa - z pochodzenia kielczanka, od pięciu lat związana z Nowym Targiem, znana jest dobrze w podhalańskim - i nie tylko podhalańskim - środowisku muzycznym. Na scenie stoi już 15 lat, występuje z materiałem autorskim, współtworzy także inne artystyczne przedsięwzięcia. Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka współpracuje z wieloma muzykami i zespołami, ma za sobą single i teledyski, uczestniczy w tworzeniu widowisk teatralnych. W swojej twórczości łączy folkowe dźwięki z poezją, aranżuje również pieśni tradycyjne.

- Piszę o tym co ważne, o tym co dotyczy każdego z nas. Staram się dźwiękiem i słowem na chwilę zatrzymać Was w dzisiejszym, pędzącym świecie - podsumowuje swoją twórczość.Wydanie autorskiego albumu wymaga finansowych nakładów, których w dzisiejszych czasach artystom najczęściej udźwignąć nie sposób. Stąd pomysł internetowej zrzutki.

- Materiał na płytę "Zapach ziemi" jest gotowy. Powstają ostatnie aranżacje. Można dosłownie za chwilę wchodzić do studia. Współpracuję z różnymi muzykami, ale nie mam stałego zespołu, dlatego do projektu zapraszam najlepszych z najlepszych. To będzie płyta na najwyższym poziomie. I będzie niosła w dźwiękach i tekstach wartości uniwersalne, ważne dla mnie, jak i - jestem przekonana - dla wielu z Was - zapewnia Agnieszka Banaś, prosząc o wsparcie przedsięwzięcia.

Szczegóły zbiórki kliknij TUTAJ

p/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Gaweł09:26, 27 października 2021
Takiego DEJ`a jeszcze nie widziałem.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas