Piątek, 03 grudnia 2021, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Rabka Zdrój i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 71 %
Clear
-4°
Wiatr: 8.856 km/h Wilgotność: 73 %
Clear
-4°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 69 %
Clear
-3°
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 71 %
Clear
-5°
Wiatr: 7.668 km/h Wilgotność: 86 %
Clear
-7°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 69 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
26.10.2021, 10:11 | czytano: 1059

Zostań mecenasem kultury. Pomóż Agnieszce Banaś w wydaniu debiutanckiego albumu

Fot. Archiwum artystki

NOWY TARG. Dźwiękiem i słowem stara się choć na chwilę zatrzymać pędzący świat. Materiał do jej autorskiej płyty pt. „Zapach ziemi” jest gotowy, potrzeba pieniędzy na jej wydanie. Ruszyła internetowa zbiórka.

Agnieszka Banaś - bo o niej mowa - z pochodzenia kielczanka, od pięciu lat związana z Nowym Targiem, znana jest dobrze w podhalańskim - i nie tylko podhalańskim - środowisku muzycznym. Na scenie stoi już 15 lat, występuje z materiałem autorskim, współtworzy także inne artystyczne przedsięwzięcia. Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka współpracuje z wieloma muzykami i zespołami, ma za sobą single i teledyski, uczestniczy w tworzeniu widowisk teatralnych. W swojej twórczości łączy folkowe dźwięki z poezją, aranżuje również pieśni tradycyjne.

- Piszę o tym co ważne, o tym co dotyczy każdego z nas. Staram się dźwiękiem i słowem na chwilę zatrzymać Was w dzisiejszym, pędzącym świecie - podsumowuje swoją twórczość.Wydanie autorskiego albumu wymaga finansowych nakładów, których w dzisiejszych czasach artystom najczęściej udźwignąć nie sposób. Stąd pomysł internetowej zrzutki.

- Materiał na płytę "Zapach ziemi" jest gotowy. Powstają ostatnie aranżacje. Można dosłownie za chwilę wchodzić do studia. Współpracuję z różnymi muzykami, ale nie mam stałego zespołu, dlatego do projektu zapraszam najlepszych z najlepszych. To będzie płyta na najwyższym poziomie. I będzie niosła w dźwiękach i tekstach wartości uniwersalne, ważne dla mnie, jak i - jestem przekonana - dla wielu z Was - zapewnia Agnieszka Banaś, prosząc o wsparcie przedsięwzięcia.

Szczegóły zbiórki kliknij TUTAJ

p/
najnowsze informacje
komentarze
Gaweł09:26, 27 października 2021
Takiego DEJ`a jeszcze nie widziałem.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas