Współpraca Wiatru z Cracovią otworzy najzdolniejszym drogę do piłki zawodowej - podhale24.pl
Wtorek, 30 maja
Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 1.512 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
10°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.068 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 72.432 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
44 %
Nowy Targ
64 %
Zakopane
68 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
17.02.2022, 11:15 | czytano: 1591

Współpraca Wiatru z Cracovią otworzy najzdolniejszym drogę do piłki zawodowej

Akademia Piłkarska Wiatr Ludźmierz zawarła umowę z Akademią Mistrzów Cracovia, dotyczącą szkolenia grup dziecięco-młodzieżowych.

Fot. Arch. Wiatru Ludźmierz
Fot. Arch. Wiatru Ludźmierz
- Jest to kolejny milowy krok jaki stawiamy na drodze rozwoju naszej Akademii - informują przedstawiciele Wiatru Ludźmierz, wiceprezes zarządu ds. szkolenia młodzieży Andrzej Jabłoński i Koordynator Akademii Tomasz Wicherek, którzy wzięli udział w podpisaniu umowy. - Zawarta wczoraj umowa otwiera przed naszymi zawodnikami i trenerami szereg nowych możliwości piłkarskiego i trenerskiego rozwoju. Nasi zawodnicy będą mieli możliwość grania w turniejach organizowanych przez Akademię Mistrzów, wspólnych wyjazdów na takie turnieje czy obozy. Najzdolniejsi zawodnicy będę mieli możliwość odbycia testów w Centrum Treningowym Cracovii. Jeśli chodzi o trenerów to będą oni mogli brać udział w stażach i szkoleniach w Akademii Mistrzów. Dodatkowo nasi zawodnicy, trenerzy i działacze będę mogli zasiąść na trybunach stadionu Cracovii podczas meczów ekstraklasy. Mamy nadzieję, że otwarcie tej nowej drogi dostarczy wszystkim naszym zawodnikom wielu pięknych chwil podczas meczów i wyjazdów z rówieśnikami z Krakowa, a tym najzdolniejszym otworzy kiedyś drogę do piłki zawodowej.

Materiały prasowe, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas