Współpraca Wiatru z Cracovią otworzy najzdolniejszym drogę do piłki zawodowej - podhale24.pl
Środa, 17 lipca
Imieniny: Anety, Aleksego, Julietty
Rabka Zdrój
Clouds
20°
Wiatr: 10.008 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
20°
Wiatr: 11.376 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
23°
Wiatr: 6.804 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
21°
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
25°
Wiatr: 8.532 km/h Wilgotność: 87 %
Rain
22°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
2 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 1 | 2 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
17.02.2022, 11:15 | czytano: 2047

Współpraca Wiatru z Cracovią otworzy najzdolniejszym drogę do piłki zawodowej

Akademia Piłkarska Wiatr Ludźmierz zawarła umowę z Akademią Mistrzów Cracovia, dotyczącą szkolenia grup dziecięco-młodzieżowych.

Fot. Arch. Wiatru Ludźmierz
Fot. Arch. Wiatru Ludźmierz
- Jest to kolejny milowy krok jaki stawiamy na drodze rozwoju naszej Akademii - informują przedstawiciele Wiatru Ludźmierz, wiceprezes zarządu ds. szkolenia młodzieży Andrzej Jabłoński i Koordynator Akademii Tomasz Wicherek, którzy wzięli udział w podpisaniu umowy. - Zawarta wczoraj umowa otwiera przed naszymi zawodnikami i trenerami szereg nowych możliwości piłkarskiego i trenerskiego rozwoju. Nasi zawodnicy będą mieli możliwość grania w turniejach organizowanych przez Akademię Mistrzów, wspólnych wyjazdów na takie turnieje czy obozy. Najzdolniejsi zawodnicy będę mieli możliwość odbycia testów w Centrum Treningowym Cracovii. Jeśli chodzi o trenerów to będą oni mogli brać udział w stażach i szkoleniach w Akademii Mistrzów. Dodatkowo nasi zawodnicy, trenerzy i działacze będę mogli zasiąść na trybunach stadionu Cracovii podczas meczów ekstraklasy. Mamy nadzieję, że otwarcie tej nowej drogi dostarczy wszystkim naszym zawodnikom wielu pięknych chwil podczas meczów i wyjazdów z rówieśnikami z Krakowa, a tym najzdolniejszym otworzy kiedyś drogę do piłki zawodowej.

Materiały prasowe, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas