Konkursy, zabawy, tańce i muzyka (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Rabka Zdrój
Clouds
21°
Wiatr: 16.38 km/h Wilgotność: 57 %
Rain
22°
Wiatr: 12.204 km/h Wilgotność: 42 %
Clouds
21°
Wiatr: 19.188 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
22°
Wiatr: 7.74 km/h Wilgotność: 38 %
Clouds
20°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
20°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 76 %
Jakość powietrza
40 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
11.07.2022, 14:05 | czytano: 2051

Konkursy, zabawy, tańce i muzyka (zdjęcia)

Festyn sołecki w Tylce Biały Potok - jak co roku - zgromadził licznych mieszkańców oraz turystów. Zabawa bowiem była przednia, a pogoda dopisała.

Moc dobrej energii na początek dał występ znakomitej pienińskiej kapeli góralsko – folkowej „Wyhajtani”. Jak na festyn rodzinny przystało, było też mnóstwo zabaw i konkursów zarówno dla najmłodszych, jak i całych rodzin. Szczególnie dzieciakom radość sprawiały takie konkursy sprawnościowe, jak kręcenie hula – hop i bieg z piłeczką na rakietce do ping - ponga. Rywalizowali w nich dzielnie zarówno przedszkolaki, jak i dzieci nieco starsze. Rodzinnie obierano też ziemniaki na czas oraz wspólnie tańczono w rytm dobrej i skocznej muzyki.

Wielką frajdę młodszym dał występ teatru Niewielki Kraków ze spektaklem pt. „Spotkanie z postaciami z bajek”. Z kolei dorośli dobrze bawili się w rytm muzyki latino w wykonaniu zespołu „Boliwia”.

Nie zabrakło podczas festynu rodzinnego i czegoś dla ciała. Były przepyszne domowe ciasta oraz pieczone na grillu kiełbaski i inne smakołyki.

Organizatorem imprezy była Grażyna Malik, sołtyska sołectwa Tylka Biały Potok, a współorganizatorami Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem oraz OSP Tylka. Patronat honorowy nad impreza pełnił Jan Dyda, wójt gminy Krościenko nad Dunajcem.

Źródło: CKPiP, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas