Premiera teledysku kapeli Dusa (video) - podhale24.pl
Niedziela, 05 lutego
Imieniny: Agaty, Adelajdy, Justyniana
Rabka Zdrój
Snow
-8°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-9°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 91 %
Snow
-8°
Wiatr: 5.256 km/h Wilgotność: 89 %
Snow
-7°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
-5°
Wiatr: 10.476 km/h Wilgotność: 96 %
Snow
-9°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
48 %
Nowy Targ
8 %
Zakopane
14 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 24 | 48 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
28.11.2022, 17:22 | czytano: 1070

Premiera teledysku kapeli Dusa (video)

"Chłopca Jastrzębiana" - to propozycja kapeli Dusa. Członkami nowo powstałej grupy Dusa są muzycy z Nowego Targu, Rabki-Zdroju, Skomielnej Białej i Olszówki. Są świeżo po premierze teledysku.

Kapela Dusa oficjalnie została założona jedenastego listopada tego roku. Tworzą ją Monika Potaczek z Olszówki, Katarzyna Kret ze Skomielnej Białej, Patryk Traczyk z Rabki-Zdroju i Piotr Kret z Nowego Targu. Prywatnie Kasia i Piotr to małżeństwo, a Monika i Patryk są zaręczeni. Grywają ze sobą już od dawna, ale oficjalne nagrania powstają od zaledwie dwóch tygodni. Zaczęło się od autorskiej aranżacji pieśni "O mój rozmarynie", którą można posłuchać na ich stronie facebook i kanale YouTube. Singiel "Chłopca Jastrzębiana", do którego teledysk nagrał Piotr Gdulski w humorystyczny sposób przedstawia historię chłopaka z przerośniętym ego, oraz jego wybranki. Finałowo bohater dostaje jednak nauczkę i wszystko się dobrze kończy. W role tej pary wcielili się Łukasz Sularz z Rabki-Zdroju oraz Wiktoria Starmach ze Rdzawki. W pozostałych rolach wystąpili:

Policjant - Dawid Bobak
Goście baru - Gabriela Filas Tomek Rychel
Barman - Franek Majerczyk

Kapela prężnie się rozwija, w tak krótkim czasie powstały dwie produkcje, a kolejne pojawią się już na dniach.oprac. r/ Materiały prasowe
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Kulega17:00, 29 listopada 2022
Nic nic? To ja skomentuję, bardzo bardzo ładnie. Gratulować.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas