Eliminacje rejonowe rozstrzygnięte - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Zakopane
Clouds
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 8.028 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
36 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
09.01.2023, 15:57 | czytano: 1094

Eliminacje rejonowe rozstrzygnięte

W Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu odbyły się eliminacje rejonowe do finału XLVI Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia – Florka.

Jury konkursu w składzie: Wanda Szado-Kudasikowa oraz Anna Mlekodaj po wysłuchaniu 13 uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

W kategorii Recytatorów ze Szkół Podstawowych grupa wiekowa III
I miejsce Aleksandra Grela – Zespół „Mali Wróblowianie”

W kategorii Recytatorów ze Szkół Podstawowych grupa wiekowa III
I miejsce Laura Skawiniak – Zespół „ Mali Wróblowianie”

W kategorii Recytatorów ze Szkół Ponadpodstawowych
I miejsce Gabriela Turkot – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

W kategorii Gawędziarzy ze Szkół Ponadpodstawowych
I miejsca:
Izabela Repa – Zespół Szkół Ekonomicznych
Samanta Kwak – Zespół Szkół Ekonomicznych

II miejsce
Piotr Kalata – Zespół Szkół Technicznych i Placówek

III miejsce
Magdalena Gał – Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży

Wyróżnienie
Martyna Łabuda – I Liceum ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego
Alicja Pudzisz – Zespół Szkół Ekonomicznych
Andrzej Stękała – Zespół Szkół Centrum kształcenia Rolniczego

Do Finału Finału XLVI Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia – Florka w Białym Dunajcu Jury zakwalifikowało następujące osoby:

Aleksandra Grela w kategorii Recytacja Szkoły Podstawowe
Laura Skawiniak w kategorii Gawęda Szkoły Podstawowe
Gabriela Turkot w kategorii Recytacja Szkoły Ponadpodstawowe
Samanta Kwak w kategorii Gawęda Szkoły Ponadpodstawowe
Izabela Repa w kategorii Gawęda Szkoły Ponadpodstawowe
Piotr Kalata w kategorii Gawęda Szkoły Ponadpodstawowe
Alicja Pudzisz w kategorii Gawęda Szkoły Ponadpodstawowe

Źródło: PCK, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas