Siompawica porwała publiczność do tańca (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 4.86 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
32 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
03.07.2023, 13:38 | czytano: 1721

Siompawica porwała publiczność do tańca (zdjęcia)

Kilkadziesiąt osób ruszyło do tańca w rytm muzyki Siompawicy. Liderem i wokalistą zespołu jest Jan Trebunia-Tutka. - Szykujemy już nowe utwory i chcemy za niedługo wydać płytę - mówi.

Fot. Marcin Szkodziński
Fot. Marcin Szkodziński
Plac przed sceną ustawioną przy Gorącym Potoku w Szaflarach bardzo szybko zapełnił się tańczącymi ludźmi, gdy na scenie pojawił się młody zespół - Siompawica.

- Obecnie skład zespołu jest w przebudowie, ale gramy już cztery lata. Jesteśmy grupą przyjaciół, która zaczynała od grania w karczmach. Chcieliśmy, żeby było nas trochę bardziej słychać, przez to zaczęliśmy grać też na innych instrumentach w tym elektrycznych - zaznacza Jan Trebunia-Tutka.

Jak zaznacza lider zespołu, grają niemal każdy rodzaj muzyki. - Gramy muzykę popularną, szeroko rozumianą. Są to różne gatunki muzyki. Jest trochę góralskich przebojów, ale są też ogólnokrajowe i ogólnoświatowe przeboje. Dorobiliśmy się już jednego naszego autorskiego kawałka można go znaleźć w sieci i posłuchać. Tytuł to “Już wieczór nadchodzi” - mówi Jan Trebunia-Tutka. - Szykujemy już nowe utwory i chcemy za niedługo wydać płytę - dodaje.

Na scenie artyści pojawili się w składzie: Jan Trebunia Tutka na skrzypcach, Robert Rutkowski na akordeonie, Daniel Ciężczak na gitarze basowej, Łukasz Michniak na perkusji, Kamil Majerczyk-Farbiorz na drugich skrzypcach i gościnnie Marcin Leśniak na gitarze elektrycznej.
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas