Spotkanie Lokalnych Organizacji Pozarządowych - podhale24.pl
Nowy Targ
Clouds
4°C
Clouds
4°C
Clouds
8°C
Clouds
9°C
Clouds
7°C
Clouds
6°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Kartka z kalendarza
01.02.2024, 14:35 | czytano: 1353

Spotkanie Lokalnych Organizacji Pozarządowych

ZAKOPANE. Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Gniazdo w Zakopanem ma propozycję dla lokalnych społeczników

"Jeśli działacie jako organizacja pozarządowa na terenie powiatu tatrzańskiego, warto wybrać się do Zakopanego, gdzie w poniedziałek 5 lutego o godzinie 17:15 odbędzie się spotkanie lokalnych NGO. Spotkanie ma na celu wzajemne poznanie się organizacji i ludzi działających w przestrzeni społecznej. Odbędzie się ono w Sokolni - Miejscu Aktywności Mieszkańców, siedzibie Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” z Zakopanego. Przestrzeń ta od niedawna funkcjonuje w życiu zakopanego, ale już zyskała duże zainteresowanie społeczników i mieszkańców miasta" - piszą w zaproszeniu organizatorzy.

Cykl spotkań został zapoczątkowany z końcem 2023 roku, a ich celem jest rozmowa o potrzebach lokalnych organizacji. Spotkania mają charakter otwarty.

- Dzięki wspólnemu działaniu powstanie platforma współpracy między społecznikami. W planie są też działania wzmacniające środowisko, takie jak szkolenia, wsparcie lokalowe, finansowe i sprzętowe. W naszym powiecie nie brakuje aktywnych osób. Dziś jednak najczęściej są to działania jednostek, sporadycznie pojawiają się wspólne projekty - wyjaśnia w imieniu sokolników - Adam Zaleski.

Więcej informacji pod nr. tel.: 500 151 906, lub e-mail: tg.sokol.zakopane@gmail.com.

opr. s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
08
04.2026
Nie przegap!
Trwa do 06.06.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
kwiecień
6
Poniedziałek
Imieniny:Adama, Celestyna
Kliknij po więcej