Konferencja w Euroregionie na temat bezpieczeństwa - podhale24.pl
Piątek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Rabka Zdrój
Clouds
12°
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
13°
Wiatr: 1.512 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
13°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 96 %
Rain
13°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
15°
Wiatr: 2.376 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
12°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 91 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
30 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
14.05.2024, 09:41 | czytano: 854

Konferencja w Euroregionie na temat bezpieczeństwa

NOWY TARG. Związek Euroregion „Tatry” wspólnie z Europejskim Ugrupowaniem Współpracy Terytorialnej TATRY z o.o. oraz Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu zorganizował konferencję pn. „Wiedza kluczem do bezpieczeństwa”, która odbyła się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Transgranicznym Centrum Edukacji Euroregionu „Tatry w Nowym Targu.

Fot. Związek Euroregion
Fot. Związek Euroregion "Tatry"
Otwarcia konferencji dokonał przewodniczący Rady Związku Euroregion „Tatry” Bogusław Waksmundzki wraz z dyrektorem Biura Związku Euroregion „Tatry” Michałem Stawarskim.  W dalszej części konferencji Michał Stawarski zaprezentował informację na temat roli Euroregionu „Tatry” w zwiększaniu bezpieczeństwa na polsko-słowackim pograniczu poprzez realizację projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Ścieżki rowerowe na pograniczu polsko-słowackim, zrealizowane m.in. dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich, przedstawiła menadżer projektów EUWT TATRY z o.o. Anna Sowińska, natomiast o bezpieczeństwie w poruszaniu się po ścieżkach opowiedział naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu asp. szt. Piotr Stanek.Podinsp. Wojciech Chechelski z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie omówił zasady odpowiedzialnego korzystania z internetu i mediów społecznościowych.

Na zakończenie podkom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zaprezentowała zawód policjanta oraz przedstawiła kolejne etapy rekrutacji do służby w policji.Wykładom przysłuchiwała się młodzież.

Konferencji towarzyszyły interaktywne stoiska policji oraz Prywatnych Szkół Średnich im. prof. Jana Venuleta w Nowym Targu.

Organizatorzy, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas