Zakopane
sport
11.06.2019, 00:00

Piłka nożna: III liga: Brawo Wy! (podsumowanie sezonu + statystyki)

Dla piłkarzy NKP Podhale drugie miejsce to największy sukces w krótkiej historii klubu. Może trochę niespodziewany, ale przez to właśnie tak wspaniały.

10.06.2019, 13:00

Piłka nożna: Klasa A: Gol bezpośrednio z rogu! (+tabela)

AKTUALIZACJA 4 Czarni po pierwszych trzech kwadransach przegrywali 0:2. Ten rezultat utrzymywał się do 84 minuty.

Piłka nożna: "Minął cię jak sąsiada na schodach"

Jedno z ważniejszych przesłań Jana Pawła II dla młodych Polaków zawierało się w słowach prośby-apelu wypowiedzianej na Jasnej Górze w 1983 r.:

Lekkoatletyka: Punkty Machaj i Jurczak dla Małopolski

Ponad 500 lekkoatletów spotkało się na stadionie AWF w Krakowie, w tym reprezentanci UKS Gimpel Nowy Targ.

09.06.2019, 20:00

Piłka nożna: Klasa B i C: Walka o mistrzostwo do ostatniej kolejki (+tabele)

Orawa z Gorcami powalczą do ostatniej kolejki o mistrzostwo w I grupie klasy B. Oba zespoły przypieczętowały awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Podobnie wygląda sytuacja w grupie II. Dunajec Ostrowsko podbudowany wskoczeniem na fotel lidera, wygrywa wysoko i zachowuje punkt przewagi nad Asami.

09.06.2019, 18:00

Piłka nożna: V liga: Awans dla Wierchów! (+zdjęcia, tabela)

AKTUALIZACJA (Huragan - Jarmuta + zdjęcia) Rabczanie przypieczętowali kwestię awansu kolejnym dobrym wyjazdowym spotkaniem. Kolejarz nie miał szans, w drugiej połowie Wierchy starły w pył przeciwnika, strzelając sześć bramek w przeciągu 33 minut! Jarmuta przez całe spotkanie z Huraganem kontrolowała sytuację na boisku, nie dając napracować się swojemu bramkarzowi. Szczawniczanie mogą narzekać jedynie na skuteczność w pierwszej połowie, bo okazji by prowadzić wyżej mieli sporo.

09.06.2019, 12:00

Hokej: Wielkiewicz nadal z Podhalem

Filip Wielkiewicz podpisał nowy kontrakt i w nadchodzącym sezonie nadal będzie reprezentował drużynę 19- krotnego mistrza Polski.

08.06.2019, 21:00

Piłka nożna: IV liga: Perfekcyjny Lubań. Dwa walkowery w kolejce. (+tabela)

Jedno z najlepszych spotkań w sezonie rozegrał dziś Lubań Maniowy, pokonując pewnie na wyjeździe Barciczankę. Zawodnicy Szaflar mający ogromne problemy kadrowe nie udali się na spotkanie do Nowego Sącza. Przerwę od gry w ten weekend ma też Watra, która po wycofaniu się Olimpii dopisuje na swoje konto trzy oczka bez wychodzenia na murawę.

07.06.2019, 20:00

Hokej: Wraca po roku

Maciej Sulka jest kolejnym graczem, który podpisał kontrakt z Podhalem.

07.06.2019, 12:00

Piłka nożna: Idź swoją drogą

"Nie musisz brnąć w pochlebstwa dym i karku giąć przed byle kim. Rozważ tę myśl, a potem idź. Idź swoją drogą. Wybierz tę jedną z tysiąca dróg"

06.06.2019, 23:00

Hokej: Skład "Szarotek" powiększa się

Powoli, acz z pewnymi oporami, kształtuje się rodzimy skład "Szarotek".

06.06.2019, 21:00

Piłka nożna: Klasa A: Zabójcze 10 minut

Po pierwszej bezbarwnej części, w drugiej połowie było ciekawiej, ale najwięcej działo się w ostatnich 10 minutach.

pierwsza | poprzednia [ strona: 2 / 1026 ] następna | ostatnia