Sobota, 08 sierpień 2020, Imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza
Nowy Targ i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Clear
19°
Wiatr: 25.74 km/h Wilgotność: 64
Clouds
19°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Clear
21°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 68
Clouds
18°
Wiatr: 0.828 km/h Wilgotność: 83
Clouds
19°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.01.2013, 22:05 | czytano: 852

Przed feriami na sportowo czyli Eko - fanki na zagrywce

zdj. arch. szkoły

Jak co roku, w przeddzień ferii zimowych, w Zespole Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie zorganizowany został Szkolny Dzień Sportu. Rywalizacja sportowa wyzwoliła wielkie emocje, nie tylko wśród uczestników, ale także u kibicujących kolegów i nauczycieli.

Najważniejszym punktem programu były międzyklasowe rozgrywki w piłce nożnej i siatkówce. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa klasy IV-VI oraz gimnazjum klasy I-III. Ważnym punktem programu był też Konkurs ekologiczny przygotowany przez grupę dziewcząt z gimnazjum – tak zwanych Eko-fanek.

Konkurs miał formę quizu, a przedstawiciele poszczególnych klas odpowiadali na pytania z zakresu ekologii i recyklingu. Poziom trudności pytań dostosowany był do wieku uczestników. Zmagania sportowe oraz wyzwania intelektualne pobudziły uczniów do aktywnego odpoczynku podczas ferii.

Źródło: Aneta Siuta, nauczyciel ZS w Poroninie
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij