Sobota, 25 maj 2019, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Szczawnica i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 43
Clouds
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
15.03.2019, 12:45 | czytano: 340

Ekonomik w podróży dookoła świata

arch. szkoły

Tradycją Zespołu Szkół Ekonomicznych jest coroczny wyjazd do Berlina, na Międzynarodowe Targi Turystyczne. W tym roku rekordowa grupa 90 uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, wraz z opiekunami, udała się w dniach 9-10 marca do stolicy Niemiec, by wziąć udział w jubileuszowych Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB BERLIN 2019.

Są to największe branżowe targi turystyczne świata i stanowią wspaniałą okazję, żeby w krótkim czasie odbyć fascynującą podróż dookoła świata.

Po całonocnej podróży uczestnicy wyjazdu udali się na tereny wystawowe, aby w klika godzin odwiedzić niemal każdy zakątek świata. Organizatorzy przygotowali w tym roku mnóstwo atrakcji. Były tańce latynoamerykanskie, smakołyki, zdjęcia w orientalnych strojach, tatuaże…. Każdy dodatkowo mógł zaopatrzyć się w setki gadżetów reklamowych, które były rozdawano w ramach promocji.

Po kilku godzinach pobytu w pawilonach targowych, wieczorem, młodzież, udała się do centrum Berlina, aby poznać najważniejsze zabytki stolicy Niemiec. Mimo zmęczenia i nieprzespanej nocy, udało się zobaczyć: wieżę telewizyjną, Rother Rathaus, Katedrę, Wyspę Muzeów, Operę Narodową oraz Bramę Brandenburską. Zwieńczeniem pobytu była wizyta w sklepie-manufakturze czekolady, gdzie ekspozycji nie dało się ogarnąć wzrokiem.

O 21.30 trochę zmarznięci i przemoczeni, ale zadowoleni, że wszystko, co było zaplanowane zostało zrealizowane, uczestnicy wycieczki udali się w drogę powrotną.

Pozostały tysiące zdjęć, materiały otrzymane na targach do wykorzystania podczas lekcji z przedmiotów turystycznych oraz wspomnienia, których nikt nie zabierze. W przyszłym roku na pewno tam wrócimy.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
komentarze
uczeń17:08, 19 marca 2019
Zazdroszczę!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij