W Nowym Targu już po raz 28. rozpoczęły się Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz - podhale24.pl
Kartka z kalendarza
10.05.2025, 12:40 | czytano: 2787

W Nowym Targu już po raz 28. rozpoczęły się Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz

Przez dwa weekendowe dni możemy podziwiać wszystko to, co związane jest z branżą.

W rozpoczęciu targów wziął udział burmistrz Grzegorz Watycha.
W rozpoczęciu targów wziął udział burmistrz Grzegorz Watycha.
Możne się zapoznać z najnowszymi trendami jeśli chodzi o systemy grzewcze jak i odnawialne źródła energii, techniki klimatyzacyjne czy wentylacyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się domy szkieletowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków, a nowotarscy urzędnicy przekonują do skorzystania z nowego programu dotacji Czyste Powietrze, którego są operatorem.

Warto zajrzeć do hali nowotarskiego lodowiska, targi czynne są od godz. 10. do 16. W niedzielę w samo południe rozstrzygnięty będzie tradycyjny konkurs na najlepszy produkt jak i stoisko targów i wręczone zostaną Złote Ciupagi dla nagrodzonych wystawców.
fi/

Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
nowotarżanka20:18, 10 maja 2025
porażka
0
Jacek18:26, 10 maja 2025
Byłem i jestem załamany. Jakie targi takie miasto najlepiej to odzwierciedla. Szkoda czasu, w tym czasie można było dalej mrozić żeby I drużyna szlifowała detale przed sezonem.
0
Wyrocznia16:10, 10 maja 2025
Teraz widzę,że urzędnicy to rodzinny biznes
0
Bajo15:59, 10 maja 2025
Mnie nowotarscy urzędnicy tylko odsyłają od gabinetu do gabinetu i żaden nie jest w stanie porządnie pomoc z dotacja! Tak ten urząd działa i zachęca! W tej ochronie środowiska jeden bajzel!
1
Roksana14:51, 10 maja 2025
Jaki to sukces , jako burmistrz bierze za to wielkie pieniądze i łaski nikomu nie robi, że coś zrobi.
0
Kixx14:21, 10 maja 2025
Co rok to mniej wystawców.
Porażka.
Wróżę upadek.
12
watachowiec13:22, 10 maja 2025
Kolejny wielki sukces Grzegorza Watychy. Jako mieszkaniec jestem mu wdzięczny i cieszę się, że dobrze oddałem głos.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
14
06.2025
Nie przegap!
17
05.2025
Nie przegap!
12
05.2025
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
maj
12
Poniedziałek
Imieniny:Pankracego, Dominika, Domiceli
Kliknij po więcej