Niedziela, 02 października
Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Szczawnica
Clouds
10°
Wiatr: 15.516 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
Wiatr: 15.012 km/h Wilgotność: 35 %
Clouds
11°
Wiatr: 18.54 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
11°
Wiatr: 18 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
13°
Wiatr: 21.816 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 82 %
Jakość powietrza
32 %
Nowy Targ
10 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
2
3
28.09.2007, 12:12 | czytano: 2121

Szokujące zdjęcia wody z nowotarskiego wodociągu (?) na miejskim forum internetowym

NOWY TARG. Na miejskim forum internetowym pojawił się post ze zdjęciami wody rzekomo pochodzącej z miejskiego wodociągu, który zszokował wielu nowotarżan. Czy woda w Nowym Targu może być aż tak zanieczyszczona? Dyrektor zakładu wodociągów uważa, że to niemożliwe, a zdjęcia uważa za złośliwy żart.

Heimdall / forum.nowytarg.pl

W środę 26 września na miejskim forum internetowym www.forum.nowytarg.pl użytkownik Heimdall napisał:

"Wczoraj zagotowałem sobie wodę i popatrzcie co mi z tego wyszło, wcześniej było mniej ale teraz to już są jaja jak balony.Wodę jak się naleje do szklanki z kranu jest czysta po przegotowaniu wygląda jak na zdjęciach. Panie Burmistrzu (...) zapraszam na herbatkę, powinna być super!!!! I ja mam płacić za wodę z szamba, przecież to jest jawne złodziejstwo, co wy sypiecie wapno do tej wody. Chyba sobie podejdę do sanepidu z tą szklaneczką. Czy u Was też woda tak ładnie wygląda???"

Nikt mu nie odpisał. Sprawą postanowiliśmy zainteresować dyrektora Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu. Dyrektor Wojciech Kniotek jest zaskoczony postem na forum i zdjęciami. - Widać, że jest dużo wapna w tej wodzie - przyznaje po obejrzeniu zdjęć. - Ale my takiej wody w mieście nie mamy. Nie chce mi się wierzyć, że jeśli ktoś nalał wodę z kranu do czystego czajnika, po przegotowaniu tak ona wygląda. Nie mieliśmy żadnych tego typu zgłoszeń, a przecież w Nowym Targu jest ponad 30 tysięcy mieszkańców. Nasza woda rzeczywiście jest twardsza, niż ta która była wcześniej, jest głębinowa, zawiera więcej wapnia, więcej kamienia, to fakt, ale żeby tak wyglądała? To niemożliwe. Nasza woda jest badana, czysta, spełnia wszystkie normy - dodaje.

Dyrektor uważa, że w zasadzie nie ma o czym mówić, bo nie wiadomo, kim jest autor listu, czy naprawdę mieszka w Nowym Targu i czy jest to woda z nowotarskich wodociągów. - Równie dobrze może to być żart - uważa. - Ktoś mógł wrzucić alkaprim albo czajnika nie wyczyścił.

- Niech się najlepiej ta osoba zgłosi do nas, przyjedziemy, pobierzemy i zbadamy wodę i wszystko wyjaśnimy - zapewnia dyrektor Kniotek.

Zdjęcia i wpis można obejrzeć pod adresem:

http://www.forum.nowytarg.pl/fnt/viewtopic.php?t=2493

ryb/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas