Już od początku lutego tego roku trwały przygotowania do uroczystej Gali. Finalistki w trakcie prób otrzymały numery startowe, zapoznały się z regulaminem konkursu, uczyły się pięknie prezentować, z gracją poruszać po scenie i wybiegu. Utrwalały układy choreograficzne, ćwiczyły autoprezentację i uczyły się pozować. Spotkały się z wizażystami, stylistami i odbyły niezliczone ilości przymiarek strojów. Wzięły także udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do katalogu promującego to wydarzenie na Podhalu.
Już w sobotę 26 marca 2011 r. podczas uroczystej Gali w sali balowej Restauracji Steskal w Nowym Targu finalistki zaprezentują się jury i zgromadzonej publiczności w czterech odsłonach - w kolekcji Hafcik inspirowanej góralszczyzną, inspiracjach folkowych La Sheep, w strojach kąpielowych Samanty oraz w sukienkach koktajlowych. Będą walczyć o koronę najpiękniejszej panny na Podhalu, prawo awansu do wojewódzkiego etapu konkursu Miss Polonia Małopolski 2011 oraz nagrody rzeczowe. Kandydatki oceni jury oraz zgromadzona w sali publiczność. Poznamy także wyniki głosowania na naszym portalu, na którym internauci zdecydują o tytule Miss Polonia Podhale24.pl.
Finał wyborów będzie jedną z atrakcji IX Podhalańskiej Gali Piękna, Mody i Urody organizowanej przez Podhalańską Agencję Reklamowo - Artystyczną PARA z Nowego Targu - licencjonowane Biuro Miss Polonia w Małopolsce. Oprócz tego w programie imprezy znajdą się również pokazy mody oraz show taneczne. Gościem specjalnym Gali będzie m.in. I vice Miss Polonia 2010 - Agnieszka Kościelniak. Więcej informacji na www.podhalanskapara.pl
By wziąć udział w głosowaniu kliknij tutaj lub w jeden z banerów umieszczonych na naszej stronie.
p/
Skontaktuj się z nami
+48 796 024 024
+48 18 52 11 355redakcja@podhale24.pl
m.me/portalpodhale24
Adres korespondencyjny
Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Informacje
Obserwuj nas






























