"Jezus na Lodowisku" (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
Wiatr: 7.056 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
Wiatr: 7.272 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 7.668 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
102 %
Nowy Targ
58 %
Zakopane
204 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 51 | 102 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Rabka-Zdrój
Dostateczna
PM 10: 102 | 204 %
28.06.2014, 13:25 | czytano: 12751

"Jezus na Lodowisku" (zdjęcia)

NOWY TARG. W Miejskiej Hali Lodowej trwa całodzienne spotkanie ewangelizacyjne zatytułowane "Jezus na Lodowisku". W programie między innymi spotkanie z Robertem Tekieli, Antonim Ziębą, o. Augustynem Pelanowskim. Wieczorną modlitwę poprowadzi ks. bp Grzegorz Ryś.

- Wierni modlitwą, tańcem i śpiewem będą wysławiać Stwórcę za Jego dobro. Szczególnym patronem będzie Matka Boża Ludźmierska obecna wśród wiernych w kopii figury - tłumaczą organizatorzy.

Pierwszy wykład miał ojciec Augustyn Pelanowski. Paulin skupił się na pojęciu miłości i zdrady. Swoje świadectwo wiary składał dziennikarz, Robert Tekieli.

Wieczorem będzie można skorzystać z Modlitwy o Uzdrowienie i Uwolnienie, która będzie przeprowadzona podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu. Spotkaniu towarzyszy m.in. kiermasz książek chrześcijańskich.

Program popołudniowy i wieczorny:
godz. 15.00 - Koronka śpiewana
godz. 15.40 - Przerwa
godz. 16.00 - Msza Święta. Trzecia konferencja
godz. 17.30 - Przerwa
godz. 18.00 - Antoni Zięba. Świadectwo
godz. 18.45 - Przerwa
godz. 19.15 - Adoracja z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie
godz. 20.15 - Przerwa
godz. 20.30 - Nieszpory ze słowem ks. biskupa Grzegorza Rysia - błogosławieństwo końcowe

s/ zdj. Krzysztof Garbacz
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
obywatel miasta22:38, 5 lipca 2014
a może maja też jeszcze kasy fiskalne na parafiach ...... ??? hmmmm ?
Do fiskussss :)08:53, 3 lipca 2014
Szanowny Fiskus :)
Boli Cię tak naprawdę to, że nie czujesz tego co osoby, które tam były. Nic straconego - proś Jezusa a przyjdzie i do Twojego życia :) A mniej rygorystyczne przepisy na spotkania modlitewne niż na mecze są rzeczą oczywistą - nie spotykają się kibice przeciwnych drużyn, często wrogowie - ale bracia i siostry w Chrystusie - kibice NAJWYŻSZEGO :) Życzę, żebyś poznał Jego miłość i kiedyś dał świadectwo swojej przemiany. MNIE ZMIENIŁ.
Wojtek08:45, 3 lipca 2014
Byłem. Po to aby spotkać się z Jezusem i oddać Mu Chwałę. Zdjęcia piękne, ale rzeczywiście gdzieś z początku spotkania jak jeszcze było niewiele osób - ale to akurat jest mało ważne. Kiedyś, tak jak wielu komentujących byłem antykościelny i antyklerykalny. Do czasu aż sam Jezus przyszedł w moje życie z nieopisaną miłością - taką, której chyba tu na ziemi nie uda mi się pojąć. Oczywiście, kiedy byłem już na dnie w akcie desperacji poprosiłem Go o pomoc - chociaż do końca nie wierzyłem że jest. Życzę wszystkim tym, którzy tu dzisiaj bluzgają i opluwają Kościół Chrystusowy takiego wielkiego doświadczenia Jego miłości. Najprościej jest nie wymagać od siebie i tłumaczyć swoje letnie, albo wręcz zimne życie złą postawą innych (szczególnie księży) - każdy przed Bogiem odpowie za siebie i nie wyłgasz się, że żyłeś tak bo ten ksiadz, czy tamten "katolik" byli dla Ciebie zgorszeniem - oni odpowiedzą za swoje, Ty za swoje. To, że ktoś tu na nas pluje i obraża (chociaż nie był, nie przeżył i nie spotkał jeszcze w życiu Jezusa) wywołuje z jednej strony uśmiech w sercu - bo błogosławieni jesteście gdy wam urągają i z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe o was. Z drugiej politowanie i współczucie dla tych, którzy sami zamykają drzwi serca przed Jezusem, sami wybierają życie bez Niego. A w tym wszystkim nie chodzi o to ile nas było, czy ktoś podnosił ręce do Taty czy nie, czy było to na lodowisku, łące czy w kościele - Bóg jest wszędzie i chodzi tylko o oddawanie Jemu Chwały. Chwała Panu!!!!!
Do obywatel miasta19:13, 1 lipca 2014
Przecież księża płacą podatki.
baranek bieżący20:14, 30 czerwca 2014
Jeszcze nie tak dawno o tolerancję prosiły osoby innych wyznań, o innym kolorze skóry czy odmiennej orientacji. Teraz o tę tolerancję wołają katolicy.
mieszkaniec miasta15:26, 30 czerwca 2014
a powinno się mówić, bo jeśli nie to nadal będzie tak samo....jak jest
mieszkaniec miasta14:08, 30 czerwca 2014
Fiskus

Twoje wypowiedzi są dosyć trafne, tylko jest coś takiego w naszym Społeczeństwie, że nie mówi się o takich sprawach.......
Przechodzień13:31, 30 czerwca 2014
"Sługa nie jest większy od swego pana. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. (J 15,20)" Chrystusa Jezusa prześladowali. Gdyby nie odrzucano błotem Uczestników tego spotkania (czyli mnie również) nie byliby Świadkami, Tego który prawdziwie Zmartwychwstał!
Chwała PANU!!!!!!!!
miecio212:29, 30 czerwca 2014
do "ciekawski":
był już taki Jean-Jacques Rousseau - pewnie wiesz- i jakoś ta teoria nie ma racji bytu!więc....?
ciekawski11:34, 30 czerwca 2014
Ted
" Ateizm jest naturalnym stanem człowieka po urodzeniu. Gdyby nie środowisko i kultura, człowiek pozostałby ateista. A że nie jest to stanowisko bezpodstawne świadczy fakt, ze człowiek narodzony w rodzinie satanistycznej będzie wychowywane na satanistę, w katolickiej na katolika, w protestanckiej na protestanta, a w islamskiej na (islamistę ???) mahometanina. I to wystarczy, aby wykazać bezsens wszelkich wierzeń."
maniuś10:35, 30 czerwca 2014
Do wszystkich, którzy nie byli, nie widzieli i nie słyszeli - obejrzycie sobie (bez skrótów - 12 godz. nagrania) to co się tam działo na Telewizji Podhale.
miecio208:28, 30 czerwca 2014
"do miecio":
Przeproś! co niewierzący nie ma honoru!?
Podróżnik23:19, 29 czerwca 2014
Rzeczywistość Boga jest jak mijane piękne krajobrazy za brudną szybą w pociągu. Albo jesteś światopoglądowym i życiowym krótkowidzem i widzisz tylko w/w brud czyli wszystkie ułomności ludzi i świata albo zobaczysz w końcu perspektywę ,,za szybą". Każdy z nas ma ten problem i problem tkwi we mnie i w Tobie. Więc co jest na prawdę ważne: hala zapłacona, nieopłacona, brudna hala, księża bogaci czy biedni lepiej czy gorzej żyjący, dobra czy słaba słyszalność, miejsce publiczne dla Boga czy niepubliczne, wolno tam ,,wpuścić" Pana Boga czy nie, wstyd to czy też reklama etc. Pytam siebie i Ciebie czy widzisz /widzę/ coś ,,za brudną szybą pociągu życia w którym podróżujemy"
fiskus- do Wojtek23:17, 29 czerwca 2014
Nie przeprosze bo niestety znam sie na organizowaniu imprez masowych i boli mnie to ze wedle ustawy zgromadzenia religijn bezwzgledu na ilość uczestników nie muszą spełniiać tak rygorystycznych wytycznych jak chociażby przy imprezach sportowych. Samo to że nawet krzesełka na których siedzieli ludzie nie spełniały wymagań straży pożarnej gdyż wedle przepisów powinny być połaczone ze sobą po 8 w rzedie. Ale to tylko utwierdza moją teze o równości
ANIOŁ:)23:13, 29 czerwca 2014
CI KTÓRZY PISZĄ TE WSTRĘTNE KOMENTARZE TO NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ NAD SWOIM DOTYCHCZASOWYM ŻYCIEM!!!!!!!!!A WCZORAJ MOŻE I BYŁO NAS MAŁO ALE MAM NADZIEJE ŻE ZA ROK BĘDZIE NAS WIĘCEJ;BYŁAM TAM I BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO I CZUJE SIĘ O WIELE LEPIEJ - NIE WAŻNE GDZIE SIĘ BĘDZIEMY SPOTYKAĆ I MODLIĆ WAŻNE JAK BARDZO SILNA JEST NASZA WIARA I WSPÓLNOTA KOŚCIOŁA?JA Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE TYM WSZYSTKIM LUDZIOM KTÓRZY TO ZORGANIZOWALI,KS. ORAZ CAŁEMU CHÓROWI ZA TO ŻE MOGŁAM UCZESTNICZYĆ W TYM SPOTKANIU I MAM NADZIEJE ŻE TAKICH SPOTKAŃ BĘDZIE WIELE.POZDRAWIAM
Ted22:20, 29 czerwca 2014
Do ciekawski jak najbardziej :)
Ada z 9 klasy22:13, 29 czerwca 2014
@Ted. To jakieś ultradźwięki puszczali zza ściany?
ciekawski21:10, 29 czerwca 2014
do : Ted

Czy Ty to mówisz na serio ??? - poważnie ??? - czy raczysz żartować
Wojtek20:33, 29 czerwca 2014
Fiskus to co robisz to podła manipulacja. Najpierw piszesz "mam nadzieję" a potem podsumowujesz "Niestety nadal są rowni i równiejsi" - sugerując otwarcie, że na pewno parafia św. Katarzyny nie zapłaciła za halę do niby jest "równiejsza".

Wyobraź sobie, że za wszystko zapłacono i zadbano o wszelkie pozwolenia.

Przeprosisz? Nie sądzę. Małych ludzi nie stać na przyznanie się do małości. Pomodlę się za Ciebie, żebyś znalazł w sobie coś co polubisz i nie będziesz swojej frustracji wywołanej własną nikczemnością wylewać jak rzygów na innych.
XYZ19:50, 29 czerwca 2014
do hej; a Ty co robisz-obgadujesz,komentujesz-a nic nie widziałeś,daruj sobie
Fiskus19:41, 29 czerwca 2014
Ja mam tylko nadzieje ze panowie kler równiez musieli uczciwie zapłacić za wynajecie Hali Lodowej około 3-4 tyś tak jak inni korzystający z tego obiektu.
I mieli wszystkie zezwolenia na organizowanie imprezy masowej typu odbiory straży poż., policji , sanepidu, firmy ochraniarskiej itp.
Niestety nadal są rowni i równiejsi.
Ted19:34, 29 czerwca 2014
Do ciekawskiego.
Byłem i powiem ci tak , podczas wnoszenia Najświętszego Sakramentu serce biło mi jak nigdy czułem bliskość i miłość Jezusa .Szkoda że Ciebie tam nie było , ale nic straconego jak będziesz chciał to znajdziesz Jezusa .
Do miecio19:33, 29 czerwca 2014
Ty miecio , apropo trzymania piwka . ja jestem nie wierzący w kler i też nie pochwalam robienia 8 kościoła w tym tragicznym mieście i to jeszcze z obiektu sportowego. Ciekawe czy któryś z tych panów w czarnych sukienkach zgodziłby sie aby rozegrać zawody sportowe w którejś ze swiatyń a jest ich kilka razy wiecej niz hal sportowych. Pozatym wiecej alkoholizmu i patologi jest w rodzinach "chodzących do kościoła" niz w tych w których naprawde jest miłość a brakuje wiary. Pozatym sami ci faceci w czerni dają ostatnio tragiczny obraz ich samych i ja mam takiemu sie spowiadać. Litości.
miecio218:05, 29 czerwca 2014
Miecio ... jesteś gość! - dosadnie, ładnie, właściwie...ale czy zrozumie??
Nowotarżanin z wyboru17:14, 29 czerwca 2014
@Do "Nowotarżanina z wyboru
"Nikt o zdrowych zmysłach" powiadasz? Wniosek nasuwa się sam. ;-)
miecio16:03, 29 czerwca 2014
@hej - na jakiej podstawie twierdzisz, że to było ględzenie?
Kolejny "oświecony" który nie był, nie widział, nie przeżył, nie słyszał - ale oczywiście pierwszy do dyskredytowania jakieś idei.
Jak Cię to nie obchodzi, "nie rusza" to sobie daruj ubliżanie innym.
Czy ja Cię traktuję tekstem typu: "miałeś udaną sobotę, trzymając piwko w łapce, leżąc na kanapie przed tv i drapiąc się po pulchnym brzuchu"? Nie. Więc też uszanuj innych.
ciekawski15:32, 29 czerwca 2014
z plakatu :
"Możliwość osobistego spotkania Jezusa w kaplicy adoracji. GWARANCJA spotkania Boga osobiście 100 %"
Czy Ktoś z uczestników tej imprezy OSOBIŚCIE ICH spotkał - WIDZIAŁ NAOCZNIE ???
obywatel miasta15:23, 29 czerwca 2014
do "Renata" , owszem, księża tez maja opłaty jak zresztą każdy obywatel. Nie powiem słowa niech zbierają opłaty itp , ale niech też płacą podatki jak każdy obywatel........
ja ty on15:13, 29 czerwca 2014
Góralka Jezus jest wszędzie więc nie trzeba raz w roku chodzić na lodowisko
Poszukujący Jezusa14:40, 29 czerwca 2014
Ludzi atakujących Boga, Kościół czy wiernych nigdy nie brakowało i brakować nie będzie.
Nawet nie będę próbował się wdawać w polemikę z autorami wcześniejszych negatywnych komentarzy używających zupełnie dla mnie nie zrozumiałych argumentów.
W swojej skromnej wypowiedzi pragnę podziękować organizatorom tej wspaniałej imprezy. Podziękować za ich ciężką, bezinteresowną pracę dzięki Wam udało nam się wczoraj przeżyć cudowne, niezapomniane chwile.
Podziękować o. Augustynowi za poruszające wykłady. Słowa zmuszające do refleksji, poruszające nawet tak zatwardziałe serce jak moje. Wydźwięk konferencji na pewno długo pozostanie w mojej głowie i sercu, zmuszając do rozważania i zgłębiania poruszonych tematów.
Za świadectwo Roberta Tekieli oraz Bęsia. Podziwiam za odwagę i siłę.
Za Wieczorną modlitwę ks. bp Grzegorza Ryś z pouczającym przesłaniem świadectwa wiary.
Pragnę podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną. Dzięki Wam to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe, wzruszające i porywające.
Całej Wspólnocie, wszystkim ludziom zgromadzonym w dniu wczorajszym na nowotarskim lodowisku za ponad 12 godzin wspólnej modlitwy, tańca i śpiewu. Za Waszą pozytywną energię, uśmiech i dobre słowo. Jestem szczęśliwy, że mogłem być tam razem z Wami.
Ks. bp zapytał czy wczoraj na lodowisku był Jezus? Czy go spotkaliśmy? Głęboko w sercu czuję, że TAK. I nie do końca to rozumiem i nie do końca pojmuję. Nie znam odpowiedzi na dręczące mnie pytania, moje problemy nagle się nie rozwiązały ale czuje się świetnie:-)
Dziś niedziela... czy pójdę do Kościoła na Mszę św.? Oczywiście!!! Ale tym razem nie dla tego, że muszę... tym razem dlatego, że czuję taką potrzebę.
Jeszcze raz Wszystkim Bóg zapłać.
hej14:24, 29 czerwca 2014
@góralko, ty musisz pójść na lodowisko by spotkać Jezusa? Ja staram sie go zobaczyć w kążdym człowieku, zwierzęciu - w tym co mnie otacza. W ogóle co to za pomysł, żeby takie spotakanie urzadac w tak ohydnym miejscu. Strasznie mnie mierzi taka pokazówa, . bo nic wspólnego z wiara nie ma Kto wytrzymał tyle godzin ględzenia, co gorsze, ci ludzie wrócą do domów i zaczną kląć, obgadywać, kopać dołki - ech, ten nasz narodowy katolicyzm
dzim13:51, 29 czerwca 2014
góralki" niema na zdjęciach stąd ten atak na fotografa a tak na prawdę to wypowiedz żałosna na zdjęciach widać wszystko co tam się działo.
Do "Nowotarżanina z wyboru13:48, 29 czerwca 2014
Wiara nie musi być logiczna - dlatego pozostaje wiarą a nie nauką...

Nikt przy zdrowych zmysłach nie wymysliłby narodzin Boga w stajni.
......13:13, 29 czerwca 2014
A fundusz koscielny to niby co ?
Renata12:30, 29 czerwca 2014
do ?
Kościół nie zdziera! Prosi i nie mówi ile. Dajesz ile uważasz. A czy Ty pracowałbyś za darmo? Przecież Oni żyć z czegoś muszą, opłaty też robia.
Masz wąski horyzont myslenia.
Renata12:24, 29 czerwca 2014
Do Bols 1
" Przejdę po wodzie to i po lodzie"- to żart, ale poważnie- "Jestem wszędzie z Wami ", lub " Z Wami tu i teraz"
Anna11:09, 29 czerwca 2014
góralka pisze: "Byłam i uczestniczyłam w tej modlitwie. Mogę dać świadectwo"....

Czego świadectwo? Bo chyba nie miłości chrześcijańskiej. Po co ten atak na fotografa? Po co te wstrętne słowa o zamówieniu?

Zdjęcia są piękne. Pokazują rodziny, dzieci, matkę, czułość, modlitwę, śpiew, wspólnotę.
Też tam byłam. Było wspaniale ojciec Augustyn - znakomity. Red. Tekieli dla mnie trochę za wyrazisty. Nagłośnienie było dobre - ja wszystko słyszałam. Dziękuję za to spotkanie.
góralka10:54, 29 czerwca 2014
Byłam i uczestniczyłam w tej modlitwie. Mogę dać świadectwo, że było wspaniale! Zdjęcia tu zaprezentowane są fatalne, ktoś chyba robił na "zamówienie"?! A komentarze innych Czytelników? - żal mi Was, bo patrzycie na świat przez ekran komputera. Za rok można znowu będzie spotkać JEZUSA na lodowisku, to zobaczycie i doświadczycie sami!!!
W.S10:31, 29 czerwca 2014
Podobnie jak Rita też uważam , że nagłośnienie było fatalne.
Spotkanie takie mogłoby się odbyć również w kościele na ul. Szaflarskiej
Rita07:23, 29 czerwca 2014
impreza OK!!!ale naglosnienie bylo fatalne!!!wiec szkoda bo ja malo co slyszalam!!!
ja ty on05:08, 29 czerwca 2014
ale tłumy
Czemu macie takie smutne twarze01:22, 29 czerwca 2014
Ponieważ myślimy co innego , a robimy co innego . A nie tak jak nas nauczał Jezus Chrystus .
e223:22, 28 czerwca 2014
Smutne ale prawdziwe! -ale to oraz naszego katolicyzmu! Przestańmy się oszukiwać!
Nowotarżanin z wyboru23:16, 28 czerwca 2014
Hmm... Ale tak poważnie. Zastanawialiście się drodzy Wierzący nad logiką takiej sytuacji, w której Bóg się na was obraża, a potem zsyła wam swojego Syna byście go zabili i dzięki temu morderstwu zyskujecie jego przebaczenie i szansę na zbawienie? Ej... Serio?
NOWY TARG201423:10, 28 czerwca 2014
chyba pierwszy raz co takiego jest na lodowisku jak dobrze pamietam :)
uwazam ze ok pomysł z tym JEZUSEM NA LODOWISKU nic złego z tego nie ma po za stanem hali wstyd dla miasta.
takie spotkanie przypomniało mi ze w stanach takie spotkania sa ale w halach sportowych z klasa a nie jak hala Nowotarska ruina tylko omalowana.
Hala powinna na Siebie zarabiac i takie spotkanie napewno juz jakas kwota wspomoglo konto lodowiska.
Mam nadzieje ze takich spotkan na lodowisku nie bedzie za duzo po mozna wtedy pomyslec ze Burmistrz niechce juz budowania kosciołów wiec z Hali chce zrobic kosciół :)
Pomysł pozytywny ale z takimi imprezami i tak za nie długo pojda na stadion Burmistrza koło ruiny PKP :)
miś Jogi22:39, 28 czerwca 2014
To juz tak zostanie ?, zamiast hokeja to impreza religijna. Cos malo wiernych .....lenistwo ?
?22:12, 28 czerwca 2014
jagódko - kościół przede wszystkim zdziera. co to znaczy, żebym był przez nich zmuszany do płacenia za sakramenty? za chrzest, za I komunię, za udzielenie slubu itd? czy to sklep? z czym do ludzi wychodzi? co proponuje? śpiewy, nudne odczyty? proboszcz raz "nawiedzi" domy swoich parafian. po co? żeby kasę zebrać na nową bryke. na codzień go nie ma, to nie jest mój kościół - ja się modlę do Boga, a grzesznych pośrdeników nie potrzebuje! a interesuje mnie kto za to zapłacił, bo młodzież coraz więcej musi bulić za wynajęcie sali, by pograc w siatkę czy koszykówke jak widać na zdjęciach- szału nie było zbierali na tacę?
Bols120:15, 28 czerwca 2014
do Renaty
to jaki tytuł byś dała jak to odbywa się na lodowisku a do Jagody skąd wiesz że to akurat Chrześcijanin napisał pewna jesteś tego bo ja nie. Wynajął na pewno Kościół za swoje pieniądze cel szczytny tylko dla ludzi wierzących nie dla mnie.
jagoda18:12, 28 czerwca 2014
inteligencja niektórych komentujacych siega dna...chodzi o to, ze Kosciol robi wszystko by dotrzec do wiernych...a wy juz-ile za wynajem hali i wg;DD masakra..
człowiek17:43, 28 czerwca 2014
Czemu macie takie smutne twarze?
Renata17:40, 28 czerwca 2014
Wszystko jest ok, pomysł ok, ale tytuł dałabym inny.
Lula16:56, 28 czerwca 2014
Chodzi o to; jakby ktoś nierozumiał,że Kościół wychodzi do ludzi
osioł16:22, 28 czerwca 2014
kurcze i nikt nie protestuje z innowiercow alez Ci ateisci sa tolerancyjni
...16:21, 28 czerwca 2014
Wstyd pokazać taką halę... Ma takie perspektywy a jest ruiną. Stadion do piłki powstaje jeden za drugim a nie ma w mieście porządnej hali.
Wolowaty ze Skrzypnego16:00, 28 czerwca 2014
Świadkowie Jehowy wynajmują stadiony na swoje imprezy to i my nie będziemy gorsi a przynajmniej oryginalni na pewno.
nowotarzanka2415:53, 28 czerwca 2014
Dziwne to i nie kumam o co biega
?15:34, 28 czerwca 2014
kto i ile zapłacił za wynajem hali?
rok14:56, 28 czerwca 2014
jest teraz lód
........14:45, 28 czerwca 2014
Nie do pomyślenia w miejscu publicznym robić sobie kościół.
To jest POLSKA czy WATYKAN?
sledzik14:30, 28 czerwca 2014
nie kumam, mamy za malo kosciolow czy jak??
byly hokeista14:29, 28 czerwca 2014
No i co dalej? Czy to poczatki przebudowy naszego lodowiska na nastepny kosciol?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas