Wicepremier Bieńkowska w Nowym Targu: Będzie nowy most w Białym Dunajcu. To ostateczna decyzja - podhale24.pl
Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Jabłonka
Clouds
-3°
Wiatr: 8.748 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-3°
Wiatr: 9.612 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-3°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-2°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-1°
Wiatr: 8.712 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
-4°
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
50 %
Nowy Targ
8 %
Zakopane
44 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
14.07.2014, 13:53 | czytano: 10213

Wicepremier Bieńkowska w Nowym Targu: Będzie nowy most w Białym Dunajcu. To ostateczna decyzja

NOWY TARG. - Przyjechałam w konkretnym celu. Są ostateczne uzgodnienia jeśli chodzi o "zakopiankę", odcinek Lubień-Rabka, węzeł w Poroninie oraz most w Białym Dunajcu - oświadczyła podczas krótkiej konferencji prasowej wiceprezes Rady Ministrów Elżbieta Bieńkowska.

zdj. Mateusz Łękawski
zdj. Mateusz Łękawski
Minister infrastruktury i rozwoju spotkała się w Nowym Targu z Ewą Tomala-Borucką, dyrektor GDDKiA, marszałkiem Markiem Sową, wojewodą Jerzym Millerem oraz parlamentarzystami PO - posłem Andrzejem Gutem-Mostowym i senatorem Stanisławem Hodorowiczem. Po tej rozmowie, goście kilka minut poświęcili dziennikarzom.

W przyszłym roku rusza budowa węzła w Poroninie, która ma się zakończyć w 2016 r. Budowę sfinansuje Ministerstwo Infrastruktury i rozwoju Regionalnego oraz Województwo Małopolskie. Dodatkowo w przyszłym roku ruszą przetargi na budowę kolejnego odcinka zakopianki Lubień– Rabka.

Jak powiedziała minister Bieńkowska - terminy dotyczące inwestycji drogowych na Podhalu zostały z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad uzgodnione. - Jeśli chodzi o odcinek "zakopianki" Lubień -Rabka wszystkie dokumenty będą gotowe do końca roku. W przyszłym roku nastąpi wykup budynków. Inwestycja zostanie podzielona na trzy części. Etap pierwszy - być z planowanym tunelem, bo to największa inwestycja - tu przetarg ogłoszony będzie w przyszłym roku - zapowiedziała.

Mówiąc o moście w Białym Dunajcu, stwierdziła iż "przy remoncie stracone będą dwa lata". - Trzeba pójść w budowę nowego. W kwietniu 2015 r. będzie podpisana umowa na budowę nowego mostu. To ostateczna decyzja. Najszybszy wariant to budowa nowego mostu - podkreśliła wicepremier. Przeprawa powstać ma w nowym śladzie.

- Na węzeł w Poroninie znajdziemy pieniądze z Urzędem Wojewódzkim. Ogłoszenie przetargu na tę inwestycję nastąpi w przyszłym roku. Odcinek Rabka-Zdrój - Nowy Targ kosztować będzie półtora miliarda zł. Nie mamy tych pieniędzy zabezpieczonych, ale znajdziemy oszczędności - obiecała minister Bieńkowska.

- To dobre wiadomości dla Podhala, dla tej części Małopolski. Lata 2019-2021 to zakończenie prac. Najważniejsze, że te inwestycje będą sukcesywnie realizowane - podkreślił marszałek Marek Sowa.

Odnosząc się do podhalańskiego odcinka "zakopianki" poseł Andrzej Gut-Mostowy przypomniał, że etap Nowy Targ - Zakopane jest i będzie remontowany. - Rozważana jest koncepcja ruchu rozproszonego. Ta koncepcja przyjęta już przez samorządy. Z kolei odcinek Rabka - Nowy Targ poprowadzony będzie nowym śladem - dodał.

Minister Bieńkowska spotkała się dziś także z przedstawicielami Federacji Obrony Podhala. Według nieoficjalnych informacji doszło do porozumienia z protestującymi właścicielami terenów w Białym Dunajcu.

s/ zdj. Mateusz Łękawski
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
gruszka na wierzbie10:56, 18 lipca 2014
i jeszcze obiecuję Wam Zieloną Wyspę i Drugą Japonie:)
wszycho23:26, 17 lipca 2014
@ Jendrek z dolnego Dunajca:
Czepiasz się naprawdę wybitnego człowieka, zasłużonego tak dla nauki polskiej jak i dla naszego regionu. A jeśli o Zakopiankę chodzi to problem jest w oszczędnościach rządu, który nawet na takie rzeczy sknerzy środków jak bariery wyciszające hałas przy drodze, ale nie powiedzą tego wprost tylko robią nam wodę z mózgu tłumacząc że "turyści chcą z daleka widzieć Tatry jak jadą na wypoczynek w góry i te bariery dźwiękochłonne zasłaniałyby im widok na który z utęsknieniem oczekują już od Krakowa jak jadą" (naprawdę tak pokrętne brednie zamiast prozaicznej prawdy niektórzy wpływowi politycy na naszym terenie wygadują, ale akurat nie należy do nich ta osoba którą sobie obrałeś za cel swojego ataku). A gdzie tu mowa o co najmniej nastu porządnych, światowego standardu przejściach podziemnych dla np. mieszkańców Szaflar pod Zakopianką i paru innych kosztownych sprawach, jak choćby godziwe odszkodowania dla właścicieli i tych mieszkańców którzy na budowie Zakopianki stracą - to nie może być tak że budujemy coś dla dobra publicznego ale kosztem i na krzywdzie indywidualnych jednostek, które mają pecha bo ich posiadłość znalazła się na terenie gdzie coś postanowiono zbudować; bardziej rozwinięte społeczeństwa Zachodu umieją sobie z takimi konfliktami radzić, tam władza jest obdarzona czymś takim jak empatia i tam widzi się interes obu stron, natomiast w Polsce, a zwłaszcza na Podhalu, wciąż tego elementu nie ma i to jest przyczyna opóźnień budowy Zakopianki ale akurat tu osoba pana profesora nie ma nic do rzeczy.
Pełowiec09:35, 16 lipca 2014
do Sienkiewicza i Mickiewicza - "spieprzaj dziadu"!
Alien00:21, 16 lipca 2014
a pan poseł i senator obiecali to już wcześniej, więc nie ma co dublować obietnic wiadomo że GDDKIA i tak zrobi to co może zrobić przy posiadanym budżecie czyli NICO
POlitycy POlitycy POlitowania godni jesteście, nawet wsparcie najwyższych włądz PO już naszemu burmistrzowi nie POmoże i POleci ze stołka że hej!
Jendrek z Dolnego Dunajca22:52, 15 lipca 2014
do Wszycho
chyba jego brak , prof. Stanisława *** Hodorowicza , który dorwał sie do korytka i tak tej zokopianki nie zrobiom za 20 / 30 lat ,
do heheczek
droga kosztuje : to projekt , wykup działek , materiały bud. , robocizna , no i łapówki
derr22:51, 15 lipca 2014
Ładna ta pani wicepremier. I dobrze gada.
J.B.21:56, 15 lipca 2014
Dlaczego Pani wicepremier Bieńkowska nigdzie nie wspomniała o planowanym rondzie na pograniczu Nowego Targu i Szaflar? Czy lokalna władza miała jakiś interes, co lobbowała za budową ronda na prywatną inwestycje? Ta sprawa powinna być wyjaśnioma do wyborów.
Mickiewicz20:31, 15 lipca 2014
ch*...d*... i kamieni kupa...-sorry taki mamy klimat!!!
rece opadają:(20:30, 15 lipca 2014
"hi,hi,hi
No i co pisiorki?? Zrzedła minka? Brawo Pani Minister Bieńkowska, brawo parlamentarzyści z PO reprezentujący Podhale. A Pani Paluch to pokazuje się tylko na uroczystościach, na tym polega jej praca."-pozostawiam to bez komentarza!!Leming 200%:(Boże daj mu zdrowie bo na rozum już raczej za poźno:(
do bacioka - kandyduj nie gadaj18:47, 15 lipca 2014
wiesz kto to jest krytyk teatralny? to jest taki gostek, co wie jak zrobić sztukę teatralną, tylko jej zrobić nie potrafi
JakuTan17:15, 15 lipca 2014
2 lata temu zegarmistrz światła, min. Nowak w czapce góralskiej obiecywał, że w 2014 rusza budowa odcina Lubień - Rabka, już nie chcę przypominać ile razy wcześniej były terminy, plany, założenia.....Na M.Ś. w narciarstwie klasycznym w 2011 też miała być cała Zakopianka. Tą trasą dojeżdżam do pracy, do Krakowa, do emerytury zostało mi jeszcze 18 lat, ale nie mam złudzeń....
klio13:11, 15 lipca 2014
Wątpliwy autorytet ta Bieńkowska skoro jest zamieszana w aferę taśmową.Teraz patrzymy na zrealizowanie obietnic tych co paradnie się pokazali na zdjęciach.Szkoda,że tak póżno się dogadali bo już roboty by szły.
wszycho12:09, 15 lipca 2014
No i tu widać wielkość prof. Hodorowicza! On nie siedzi w Senacie po to żeby dietki brać, tylko sprawy regionu który go do Senatu posłał jak może najlepiej to załatwia, a że dojścia do ministrów ma i coś może zrobić, to i międzynarodowa renoma mu wiele pomaga w załatwianiu inwestycji dla Podhala. Bo też i my nie głosowaliśmy do Senatu na byle kogo, tylko na naczelnego Harnasia wszystkich górali!!!
Sienkiewicz10:57, 15 lipca 2014
ch*...d*... i kamieni kupa...
europejczyk09:36, 15 lipca 2014
Ciemnota na Podhalu ma się dobrze jak widać po wpisach.. Zamiast się cieszyć że w końcu cos się zmieni i górale przestana blokować ważne inwestycje to goście sa przeciw. Optymista tak trzymać, psy szczekaja karawana idzie dalej. Gliński - hłe hłe hłe...gościu się totalnie ośmieszył nawet nie jest żałosny....
m09:05, 15 lipca 2014
blaga
Geralt09:04, 15 lipca 2014
Kiedy wreszcie zostanie wymieniony asfalt pomiędzy Nowym Targiem a Poroninem!!!!!????? Przecież tam się zabić można, nie mówiąc już, o niszczonym zawieszeniu!
hi,hi,hi08:50, 15 lipca 2014
No i co pisiorki?? Zrzedła minka? Brawo Pani Minister Bieńkowska, brawo parlamentarzyści z PO reprezentujący Podhale. A Pani Paluch to pokazuje się tylko na uroczystościach, na tym polega jej praca.
Widz08:43, 15 lipca 2014
A na zdjęciu nr. 4 jedyny GÓRAL na Podhalu -wójt Ślimak coś mu znowu nie odpowiada jak ludziska mają przejechać przez Szaflary - do ojcowizny na drugi koniec wsi i tak nie pamiętają gdzie ich zagony o gospodarce zapomnieli oj OJCE się w grobach przewracają na taką politykę i zapał do pracy na roli.A jak poprowadzą ZAKOPIANKĘ przez Szaflary i B.Dunajec starym śladem a może taniej wybudować estakadę dwupasmową niż remontować starą drogę .
baciok@08:18, 15 lipca 2014
Do Nicka,,do bacioka"" . Własnie odpaliłem kompa, co widze, jakiś atak personalny nie związany z tematem. To że każdy może komentować to świete prawo wolności. A że Podhale jest małe i czlowiek co nieco wie to sie i wypowiada. Pozdrawiam bo robota czeka.
drogowiec07:06, 15 lipca 2014
widać jakie tłumy przyszły aby wysłuchać te obiecanki - cacanki
doftur od głowy06:23, 15 lipca 2014
"optymista
Brawo pani Bienkowska, w końcu ktoś mówi o konkretach. Pisiorstwo piane toczy bo strach ich ogarnia że się zmienia na lepsze. Bieńkowska powinna zostać premierem. A ten nieszczęsny bidoczek Glinski jak po raz trzeci Jarek go osmieszy to straci resztki honoru autorytetu." ŁO MATKO!!!!!!!!co Ty człowieku bierzesz że masz takie odloty?Ja myslę że to żart z Twojej strony,bo jeśli nie to bardzo źle z Tobą:(
zlodziej05:30, 15 lipca 2014
Optymista-POwski lemingu POurzedasie, jakieś konkrety na temat Glinskiego,odnieść się do jego programu przedstawionego 16 m-cy temu,a nie siejeszpropagandę, a bieńkowska tylko posady zmienia i tyle, wymień jedną rzecz, która ten rząd zrobił przez 7 lat z pożytkiem dla społeczeństwa i przedsiębiorców, wiem anulował Gazpromowi 1,2 mld - kabaret
heheczek02:41, 15 lipca 2014
Ostateczna decyzja zapadała już tyle razy...
A koszt budowy odcinka Rabka -Nowy Targ?
Półtora miliarda na 15 km trasy? 100 mln za kilometr? 100 tys. zł za jeden metr
cezary00:27, 15 lipca 2014
W drugim akapicie mamy nazwiska tych którzy przyczynili się do pozytywnej decyzji o moście. Dobrze wiedzieć kto coś na naszym terenie może rzeczywiście zrobić a kto tylko udaje, pozoruje że coś robi i bije pianę.
olo00:01, 15 lipca 2014
A na czym się ta baba zna? Ale ją wysłali więc muszą wszyscy słuchać z otwartymi gębami.Takich mamy, śmiechu wartych ministrów.To co obiecała to za 10 lat te POrypane władze nawet nie zaczną.Won z takimi *** i przekrętami z Podhala.
z Podhala...23:50, 14 lipca 2014
O konkretach mówią już 7 lat tylko jakoś efektów nie widać...
Przed wyborami każde spotkanie kończy się jednym prostym stwierdzeniem :
Ja obiecam Wam więcej niż inni mogą Wam dać...

Pójdą do wyborów z uśmiechem na twarzy "by żyło się lepiej" następne 4 lata, jak dzieci za czekoladkę...
Nie ślepy23:28, 14 lipca 2014
...a ty: @ głuPOlu...w którym miejscu siedziałeś ?
pawserg23:17, 14 lipca 2014
Do HISTORYKA!
Jestem ZA tunelem pod Piątkową, a także JESTEM ZA oddaniem "patelni" dla motocyklistów - pod jednym warunkiem: obowiązkowy kontrakt NFZ dla szpitala w Rabce na obsługę tego odcinka (bardzo dochodowy mając na uwadze wyczyny motocyklistów) i na pewno szpital nie zbankrutuje. I jakie szczęście (cytat - jak w filmie "Nie lubię poniedziałku)" i remanent się zgadza i plan wykonany i premia będzie" ..........
co za głupol...23:16, 14 lipca 2014
Do @"nie ślepy". Pasuje ci raczej nick "nie kumaty".
To zamknięte spotkanie było dla samorządowców, więc było tylu ilu zaproszono.
optymista23:14, 14 lipca 2014
Brawo pani Bienkowska, w końcu ktoś mówi o konkretach. Pisiorstwo piane toczy bo strach ich ogarnia że się zmienia na lepsze. Bieńkowska powinna zostać premierem. A ten nieszczęsny bidoczek Glinski jak po raz trzeci Jarek go osmieszy to straci resztki honoru autorytetu.
Nie ślepy23:08, 14 lipca 2014
...a na 4 zdjęciu Bieńkowska POkazuje ...jakiej długości odcinek autostrady wybudują...a na 5 zdjęciu...ile do tego POtrzeba będzie piasku...jakieś dwie garści...nic dziwnego, że "POsły" maja nie tęgie miny...
gosc23:01, 14 lipca 2014
Dlaczego dopiero w kwietniu będą podpisywać umowę budowy mostu w Białym Dunajcu.Wszystko u nas przedłużają w nieskończoność.A most zamknięty juz drugi rok!
Nie ślepy22:57, 14 lipca 2014
...a na sali " ful"...widać wiarę narodu do PO !
Historyk21:51, 14 lipca 2014
25 lat temu obaliliśmy komunizm w którym nie budowało się w ogóle autostrad dla społeczeństwa ( Gierkówka powstała tylko dla towarzysza Edwarda), więc trzeba było trochę czasu, aby możliwe stało się zbudowanie 2 km tunelu pod Luboniem Małym. Pod Piątkową Górą warto również rozważyć tunel, a wybudowaną w 2002 r. na niej dwupasmówkę z "Patelniami" można byłoby oddać motocyklistom.
BACA21:41, 14 lipca 2014
Sory ale taki czas przed wyborczy muszę wam ten kit sprzedać -donek kazał. . CWANA ELA
Ślak mnie trafi21:08, 14 lipca 2014
Kto wpuścił to babsko wredne na Podhale ? Ona niech się wytłumaczyć z afery w jej ministerstwie . Won z Partia Oszustów !
Brawo ?20:24, 14 lipca 2014
Może wreszcie, trzeba IM uwierzyć???!!
hahaha20:13, 14 lipca 2014
www./.../ "Miszczowie" obietnic!!Warto posłuchac:)

Proszę nie wklejać linków. Moderator.
Skrzetuski19:50, 14 lipca 2014
Państwo istnieje teoretycznie to i teoretycznie można wszystko obiecać!!Nawet gruszki na wierzbie !a potem się powie sorry taki mamy klimat i ch....du...i kamieni kupa:)Mistrzostwie oszustwa PO!!Banda oszustów:(
kerr19:16, 14 lipca 2014
Jakoś nie dopatrzyłem się posłów z PiS-u.Bez względu na orientacje polityczną DROGA jest naszą wspólna sprawą.Gdyby nasi "wybrańcy " z Naimskim na czele potrafili się porozumieć do Zakopianka byłaby już w budowie.
drogowiec19:00, 14 lipca 2014
Piotr
masz absolutną rację.
Nasuwają mi się 2 sprawy:
Kolejkę na Kasprowy wybudowano w 1/2 roku TAK !!!!!
Tu obiecanki przepychanki od lat nic się nie dzieje w tak prostej sprawie wniosek : wyciągnijmy przy wyborach
greg17:46, 14 lipca 2014
NO ELA ALE ZASZALAŁAŚ, PISLAM PRZEZ MIESIĄC TEGO NIE ODKRĘCI...
Leszek Kusiak17:33, 14 lipca 2014
Ja zas mam 53 lata i mam coraz mniejszą nadzieję że zanim całkiem zdziadzieję to uda mi się dojechać do Krakowa dwupasmową Zakopianką . Co roku to samo , jutro , jutro , byle nie dziś . Ciagle są ważniejsze drogi . Może w końcu ktoś przeliczy ilość trupów rocznie na kilometr Zakopianki w stosunku do ilości trupów na kilometr w innych miejscach Polski .
ot takie pytania17:22, 14 lipca 2014
do czego to doszło premier PO popiera PiS burmistrza !

zabrakło działaczy PiS - A.P. i J. Lasyka - czyżby zajęci sprzedażą PKL do Luksemburga ?

czemu w gabinecie burmistrza po spotkaniu były tylko samorządy tatranskie ?
niecytaty16:58, 14 lipca 2014
Jak mówi mój znajomy, hasła polityków brzmią zawsze tak samo: " nikt wam tyle nie da ile wam obiecamy", bo ciemny lud to kupi..
Nie słyszałem jeszcze polityka, który by mnie poinformował, że obiecał mi zmniejszyć podatki i mniejszy, że obiecał zmniejszyć biurokrację i tak zrobił.
Piotr16:48, 14 lipca 2014
Wszystko będzie- za rok, może dwa, albo trzy. Obiecanki, które łykają pełowskie lemingi. Przetarg będzie ogłoszony, uwaga, W KWIETNIU 2015 ROKU! Gdybym ja tak kierował swoją firmą, jak ci nieudacznicy naszym pięknym krajem, dawno poszedłbym z torbami, albo siedział w więzieniu. A rządzący świetnie się bawią naszym kosztem, kryjąc się za immunitetem.Ale do czasu!
zmienić burmistrza!16:39, 14 lipca 2014
Nowy Targ g.. znaczy w regionie, 0 lobbing- do tego doprowadził stacjonarny Maziorz! A gdzie węzeł na złączeniu Szaflarskiej z Zakopianką? Ile musi być jeszcze wypadków, często tragicznych?!?!
kitty16:33, 14 lipca 2014
W Nowym Targu są hojni,rozdaja medale na prawo i lewo a ta babinka czym się zasłużyła,chyba tylko tym,ze głupot naopowiadała ale górale łatwowierni to i medal przyznali!!!POPiSowy Nowy Targ,he he.
M5316:29, 14 lipca 2014
Jak w przyszłym roku nic nie ruszy z Zakopianką to są WYBORY i wtedy całą tą władzę rozliczymy GŁOSAMI przy urnach wyborczych. Żeby to nie były tylko obietnice już kolejny raz.
??16:23, 14 lipca 2014
półtora miliarda za odcinek rabka - nt? Z czego bedą go robić? z porcelany?
Mysza16:18, 14 lipca 2014
Jak zawsze to samo.... Biały Dunajec nowy- stary ślad i tak nic z tego. Zmarnowane dwa lata i strata paliwa w korku przez protestujących właścicieli terenów w Białym Dunajcu. ;/
W przyszłym roku ...16:03, 14 lipca 2014
Wszystko w przyszłym roku.... czyli znowu to samo... Czy oni nas mają za idiotów ?
towarzysz16:03, 14 lipca 2014
Bieńkowska...do czasu POdpisania tych "umów" mam nadzieję że będziecie siedzieć...
Realista15:59, 14 lipca 2014
baju baju nie w Polsce...
do Bacioka15:49, 14 lipca 2014
Hej jak to się dzieje, że Ty masz zawsze na cos opinię niezależnie od tego, czy się na tym znasz, czy nie? To typowa polska postawa: znam się na wszystkim, wszystko jest denne naokoło, reprezentuje tylko krytyczne nastawienie i ... żadnych pomysłów na naprawę swojego otoczenia i /lub otoczenia krytykowanego. Mistrz opiniowania, Mistrz narzekactwa, znający się na wszystkim Mistrz Świata = Polak Prawdziwy Krytykant. Skąd masz na to czas? Czy przypadkiem nie pracujesz i krytykujesz z jakiegoś urzędu? Może dla odmiany byś przyglądnął się sobie Mistrzuniu? A porządek w chałupie i naokoło chałupy masz? Teraz możesz spokojnie skrytykować tą opinie również - do dzieła, to Twoje ulubione zajęcie!
mara15:29, 14 lipca 2014
Ale Biały Dunajec i Poronin są w powiecie Tatrzańskim a naszego,,gazdy,,z powiatu nie ma???biedactwo nie lansuje się przy pani Minister?? aaa przegrał sprawe w sądzie z gościem z B.Dunajca ;-))))))
z Podhala...15:06, 14 lipca 2014
Zacytuję - "Odcinek Rabka-Zdrój - Nowy Targ kosztować będzie półtora miliarda zł. Nie mamy tych pieniędzy zabezpieczonych, ale znajdziemy oszczędności "...
Ciekawe z czego znajdą skoro na wszystko brakuje.
Widać że wybory idą ...
dróżniczka14:59, 14 lipca 2014
A gdzie Posłanka z Krościenka ? Może za dużo oficjalnych obietnic i tu nic się nie sprzeda, tak jak PKL w Zakopanem. Gdyby trzeba było tworzyć jakiś komitet drogowy, za pieniądze, to Pani Poseł znajdzie osobę by Ja tam wstawić i już są profity.
Ratujmy podhale od fałszywych sprzedawczyków.
baciok@14:41, 14 lipca 2014
Kilka spraw:
1. Propaganda PEŁOwska gdzie nasza chluba posłanka Jagna Marczulajtis
2.W Białym Dunajcu to jak bedzie stary ślad czy nowy ślad, Z tekstu wynika że nowy.
3. Poronin duże ????????????????????
4. Odcinek Lubień Nowy Targ pójdą w ozczędności. Chyba że zrezygnują z kolacyjek służbowymi kartami
Jak mawia Minister Sienkiewicz Ch.., d..a i kamieni kupa
???14:39, 14 lipca 2014
NARESZCIE
porteroo14:32, 14 lipca 2014
jak to co wyjdzie, nic jak zwykle.. ile razy można się o tym przekonywać..
paweł14:20, 14 lipca 2014
wybory się zbliżają samorządowe i terytorialne...trzeba powalczyć o głosy...ale zobaczymy co z tych obietnic wyjdzie...
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas